Horoskop a My.

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Horoskop a My.

Post autor: robek »

Chciałem Was się zapytać czy czytacie horoskopy? Wierzycie, że Wasze życie zalezy w jakimś stopniu od znaku zodiaku ?
Robek
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Horoskop a My.

Post autor: =MiLi= »

Nie wierzę w horoskopy, czytam czasem, ale bardziej dla żartu i nie biorę ich na poważnie :)
Bardziej wierzę, że osoby spod tego samego znaku zodiaku mają podobne cechy charakteru :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Horoskop a My.

Post autor: Linka »

Podobnie jak Mili. Czasami tylko z ciekawości czytam horoskop, albo coś w stylu porównania par wg daty urodzenia, z których zawsze wychodzi, że ja i mój chłopak wcale do siebie nie pasujemy ;)
Horoskopy są na tyle sprytnie pisane, że czasami znajdzie się coś co się spełni, ale to jest logiczne. Np po świętach jest napisane "możesz mieć kłopoty finansowe"- a kto ich wtedy nie ma ;) Tak samo w upalny lipiec- "prawdopodobnie wyjedziesz gdzieś na weekend, albo pójdziesz na grilla" :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Horoskop a My.

Post autor: robek »

Bo nieraz się mówi uparty jak Byk czy Baran, że ktoś ma dwie osobowośći- Bliżniak itp.
Robek
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Horoskop a My.

Post autor: Martuśka »

Czytam horoskopy ale nie wierze w nie... oczywiście pamiętam je i jak sie spełni to wiem, ze tak napisali ale nigdy mnie to nie przekonały by w nie wierzyć. Przecież jak mi napiszą ze mam nie wychodzić bo coś tam a jest środek tygodnia to nie moge w domu zostać bo mam zajecia i musze wyjsć ;) z reszto niby jak ma sie tyczyć taki horoskop kilku milionów ludzi?
Bardziej wierze w znaczenia imion, czytając chociażby opis swojego imienia czuje sie jakbym czytała opis własnego charakteru :)
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Horoskop a My.

Post autor: Centi66691 »

Ja je czytam ale żeby przykładać jaką większa uwagę to nie.. Ja tylko przeczytam i nie raz mi się coś zgodzi ale ja i tak postępuje swoim własnym sumieniem..
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Horoskop a My.

Post autor: JaGaKi »

Cóż, to po co czytać horoskopy skoro w nie nie wierzysz?

A znaczenie imion to też idiotyzm - bo jak coś może się tyczyć milionów ludzi.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Horoskop a My.

Post autor: Martuśka »

Wiesz JaGaki znaczenie imion to zupełnie cos innego bo tu jest dowód na prawdziwosć tego... przecież wiem jaka jestem i gdy przeczytam opis imienia i pasuje to nie bede mówiła ze to nie prawda... nie mówie ze zgadza sie wszystko ale wiekszosc tak, i wiem ze inni tez mogą dopasować opis imienia do swojej osoby. w sumie bardzo mnie to zastanawia jak to jest z tym imieniem ale koniec offtopa...

Co do horoskopów to czytam je żeby nie robić tak jak jest tam napisane i udowodnić, chyba sobie, że bzdury w tych gazetach wypisują. to podobnie jak z książkami - czytam ale nie wierze w nie :)
Ostatnio zmieniony 15.04.2008, 10:16 przez Martuśka, łącznie zmieniany 1 raz.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Horoskop a My.

Post autor: aguśka »

kiedyś to czytałam.... i miałam nawet wrażenie, że to co jest napisane w moim horoskopie sie sprawdza :nom: , ale teraz nie czytam i nie analizuje horoskopów, to chyba jest nierealne ( "gwiazdy mówią..."ble ble ble) może jedynie zbieg okoliczności, lub wmawianie sobie samemu, że sie sprawdza, albo też potężna wiara i nieświadome dązenie do spełnienia tego co napisał jakiś astrolog, czy wróżka...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Horoskop a My.

Post autor: Paweł »

kiedyś miałem faze na czytanie horoskopów zazwyczaj na koniec dnia i porównywanie czy miały one coś wspólnego z rzeczywistością... No i jak to z horoskopami prawie zawsze dało sie coś pod to podciągnąć :wink:

czasem czytam, bardziej dla ciekawosci i zabawy :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Horoskop a My.

Post autor: Centi66691 »

Ja czytam w gazetach bo zawsze miło przeczytać kto coś wymyślił :P ale czytam Chiński horoskop xD:P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Horoskop a My.

Post autor: aguśka »

jedyne co sprawdza mi się w horoskopach to np. cechy osobób z pood tego znaku.... ale też nie wszystkie... a horoskopów na dany tydzień, czy dzień poprostu nie czytam...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Horoskop a My.

Post autor: Justyśka »

Czytam, ale tak po prostu, żeby się pośmiać, nie wierzę. Ale akurat to, że ludzie spod tych samych znaków mają niektóre wspólne cechy to muszę potwierdzić...oczywiście zdarzają się wyjątki od reguł, ale w większości sprawdza się kilka cech przypisanych danym znakom zodiaku.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ