puszapy? ;-p

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: puszapy? ;-p

Post autor: Kamilka »

ja tam nie mam nic przeciwko, póki piersi wyglądają naturalnie :)
zgadzam się z Mili, że mają one przede wszystkim modelować a nie powiększać. Co prawda niektóre dziewczyny z tym przesadzają, no ale każdy nosi jak mu wygodnie ;p
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: puszapy? ;-p

Post autor: Justyśka »

ja jestem płaska i wiem, że większość dziewczyn w moim wieku nic innego oprócz push-upów nie nosi, bo wstydzą się tego, że nie mają biustu, ale ja raczej zgadzam się z Martuśką, bo dla mnie to jest tylko oszukiwanie. Ja jak kupuję stanik to mimo tego, że w najmniejszym rozmiarze staniki w większości mają w sobie mnóstwo gąbki to ja i tak znajdę taki, który ma jej najmniej. Może faktycznie na jakieś specjalne okazji do dekoltów czy coś przydają się, ale tak na co dzień nie lubię... i np bardzo mnie śmieszy kiedy widzę, że dziewczyna w takim staniku ma ładne, duże piersi, a gdy założy strój kąpielowy bez gąbki to wszystko widać jak na dłoni. I zgadzam się, że ładnie wymodelować i nawet powiększyć piersi można stanikiem tylko usztywnianym, bez zbędnej ilości gąbki.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ