czy moglam zajsc w ciaze????

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Niunia1
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 15.08.2008, 20:03

czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: Niunia1 »

podczas 3dnia okresu kochalam sie bez zabezpieczenia z Moim chlopakiem tak wyszlo ze on spuscil sie we mnie i teraz mam troszke obaw czy moge byc w ciazy od tamtego zdazenia minol dopiero tydzien wiec nie mam zadnych podejzen ale chcialabym wiedziec co wy o tym myslicie dodam ze moj cykl trwa od 29 do 36 dni nawet z gory dziekuje za opinie
Niunia
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: Offik »

z dlugosci cyklu wynikalo by ze nie powinnas zajsc w ciaze, aczkolwiek na kalendarzyku bym nie polegal, zawsze moze zdarzyc sie cykl inny niz wszystkie, owulacja wczesniej niz normalnie, i juz jestes w ciazy,

teraz pozostaje ci zrobic test, za dwa tygodnie, choc mysle ze raczej bedzie wszystko ok:)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: Martuśka »

ryzyko istnieje zawsze... nie wiem jak można polegać na naturalnych metodach zabezpieczenia skoro ma sie nieregularny okres? teraz pozostaje ci czekać... a następnym razem proponuje pomyśleć o innym zabezpieczeniu:)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: Offik »

Martuśka, nawet przy nieregularnym cyklu można opierać się na NPR. Ale to oznacza że trzeba długo obserwować organizm, i nauczyć się czytać objawy
agusia-20
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 20.11.2008, 13:39

czy moge byc w ciazy?

Post autor: agusia-20 »

Pomocy!!! 1.11 kochalam sie z facetem i na nastepny dzien a wieczorem 2.11 dostałam okres.skonczyl mi sie on 5.11 i odrazu kochałam sie z facetem i jeszcze na drugi dzien rano,nastepnie kochalam sie z facetem 9.11.minely pare dni i 15,16 i 17.11 kochalam sie z nim skonczyl po pare razy we mnie czy moge byc w ciazy?po ilu dniach sa jakies objawy?prosze o odpowiedz
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: Offik »

tak, możesz być w ciąży.

seks bez zabezpieczenia zawsze może prowadzić do ciąży. i NIKT na tym forum nie napisze Ci czegoś innego.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: Martuśka »

No jakby nie było to kochalaś sie w czasie dni płodnych (przy regularnych miesiączkach i 28-dniowym cyklu) więc prawdopodobieństwo jest duże... objawy pojawiają sie od 3 do 6 tyg, ciąży... w necie jest sporo informacji na ten temat.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: JaGaKi »

Dlaczego młodzież teraz nie myśli? No dlaczego?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: czy moglam zajsc w ciaze????

Post autor: Centi66691 »

JaGaKi istnieje myśląca młodzież nie możesz się wypowiadać za kogoś kto po prostu piszę tu dla żartu albo nie myśli o swojej przyszłości!
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ