Bielizna

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bielizna

Post autor: Linka »

=MiLi= pisze:Od kiedy stringi są niewygodne? :shock:
Ja się w nich świetnie czuję :)
Popieram. Długo chodziłam praktycznie tylko w stringach bo były dla mnie wygodniejsze, ale ostatnio kupiłam sobie parę fajnych zwykłych majteczek i też są w miarę wygodne.
Co do koronek- musze powiedzieć ze nie przpadam za nimi. Wolę zwykłą bieliznę obszytą koronką albo falbankami, kokardkami itp ale nie całą z koronek, bo kojarzą mi się że są strasznie sztywne i neiwygodne :P

A teraz pytanie za 100 punktów ;) Czy któryś mężczyzna z naszego forum nosi albo nosił stringi? Ja chciałam dla żartów mojego namówić, ale nie zgodził się :frown: ;)
Słyszałam od kilku koleżanek że ich bracia noszą od czasu do czasu, ale osobiście nie znam takiego faceta :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Bielizna

Post autor: Offik »

nie mam tego typu bielizny:P

pozatym nie lubie jak mi sie cos wpija w tylek:P dlatego czesto nosze bokserki
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Bielizna

Post autor: shyduo »

mój instruktor od prawka nosi w czasie wakacyjnych podróży samochodem "bo tyłek sie nie poci jak się siedzi parę godzin w samoichodzie" :mrgreen:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Bielizna

Post autor: *MysterY* »

omg! :P ja tam nigdy takowej styczności ze strinagmi nie miałem :P
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
anetka23
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.10.2008, 17:58

Re: Bielizna

Post autor: anetka23 »

Linka pisze:Temat może niezbyt ambitny, ale co tam ;)

Jakiś czas temu w "Cyferkach" wywiązała się mała rozmowa o pończochach, więc o pozostałej bieliźnie może też gadka się będzie ciągnać ;)

Z własnego przykładu wiem, że większość kobiet uwielbia bieliznę i nie potrafią przejść obojętnie obok wystawy, na której wywieszony jest śliczny komplecik majteczki+biustonosz ;) (szkoda tylko, że ceny często bywają zaskakujące :frown: )
Ja zaliczam się już chyba do "bieliznomaniaczek", bo ostatnio przenosząc moją bieliznę do nowych mebli postanowiłam policzyć ile tego wszystkiego jest... samych majtek okazało sie sporo ponad 50szt ;)
Dziewczyny, czy tak samo lubicie bieliznę jak ja? Jeśli tak to jaką najbardziej- kolory, rodzaje itp.
No i Panowie: mówcie też co Wam się podoba i co najbardziej lubicie.


[ Dodano: 02.10.2008, 18:22 ]
Linka pisze:Temat może niezbyt ambitny, ale co tam ;)

Jakiś czas temu w "Cyferkach" wywiązała się mała rozmowa o pończochach, więc o pozostałej bieliźnie może też gadka się będzie ciągnać ;)

Z własnego przykładu wiem, że większość kobiet uwielbia bieliznę i nie potrafią przejść obojętnie obok wystawy, na której wywieszony jest śliczny komplecik majteczki+biustonosz ;) (szkoda tylko, że ceny często bywają zaskakujące :frown: )
Ja zaliczam się już chyba do "bieliznomaniaczek", bo ostatnio przenosząc moją bieliznę do nowych mebli postanowiłam policzyć ile tego wszystkiego jest... samych majtek okazało sie sporo ponad 50szt ;)
Dziewczyny, czy tak samo lubicie bieliznę jak ja? Jeśli tak to jaką najbardziej- kolory, rodzaje itp.
No i Panowie: mówcie też co Wam się podoba i co najbardziej lubicie.

Witam. Bardzo dobrze Panią rozumiem, mam ten sam problem. Uwielbiam bieliznę, a moja półka pęka w szwach. Nadodatek pracuję w sklepie z bielizną i to jeszcze bardziej wciąga, nie mogę oprzeć się tym wszystkim produktom. Więc zapewniam nie tylko Pani ma takie, można powiedzieć ciekawe hobby .
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Bielizna

Post autor: Justyśka »

Osobiście nie mam nic przeciwko stringom, ale ich nie noszę, bo tak jakoś po prostu nie lubię, ale faceta w stringach to sobie na pewno nie wyobrażam:P Ja jestem jeszcze baaaardzo młodziutka, ale bieliznomania już mi się zaczyna objawiać, więc jeszcze kilka latek, a zacznę kolekcjonować majtki albo biustonosze:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Bielizna

Post autor: makaroniarz »

ja miałam nauczyciela w podstawówce od plastyki, który nosił ciemne stringi i jasne spodnie O.o'
gregory :D
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2008, 20:13

Re: Bielizna

Post autor: gregory :D »

ja nie mialem nie mam nadzieje nie bede mial bliskiego kontaktu ze stringami :mrgreen:
...
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: aguśka »

numeracje sa bardzo różne wszędzie i na wszystko....
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: Martuśka »

Dobrze wiedzieć, odwiedzę ten sklep przy najblizszej okazji, chociaż skoro to taka ruchliwa ulica to pewnie sklep nie należy do najtańszych...
weroncia
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 11.12.2008, 08:22

Re: Bielizna

Post autor: weroncia »

Facet w stringach ... fe , akurat przeglądałam w necie męską bieliznę , bo mój facet niebawem ma urodzinki i natknęłam się NA TAKIE COŚ - MASAKRA :zdziwko: .Stringi powinny być zarezerwowane tylko dla tej piękniejszej części społeczeństwa , czyli nas drogie Panie :) !
Ostatnio zmieniony 11.12.2008, 16:04 przez weroncia, łącznie zmieniany 1 raz.
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Bielizna

Post autor: makaroniarz »

czy ja wiem, jak facet ma boski tyłeczek to dlaczego nie miałby się pochwalić kobiecie. :D
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: Martuśka »

jak się chwali tyłkiem to stringi są nie potrzebne :mrgreen:
Mój mówi, że stringi są niewygodne i nie lubi też jak ja nosze stringi ale tu akurat w grę wchodzi wygląd mojej pupy:P no ale ze stringów nie potrafię zrezygnować i raczej tego nie zrobię:P
margolcia
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 30.01.2009, 11:35

Re: Bielizna

Post autor: margolcia »

Ja także mam fioła na punkcie bielizny:) kupuje dosyć często ;) Ja osobiście lubię coś delikatnego i zarazem seksownego:) ostatnio kupiłam sobie taką oto haleczkę;)i cóż na mojego misia działa :twisted: http://i.wp.pl/a/i/zakupy3/prd/5661/184839059_l.jpg
Ostatnio zmieniony 30.01.2009, 23:59 przez margolcia, łącznie zmieniany 1 raz.
blackrose91
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 04.03.2009, 15:47

Re: Bielizna

Post autor: blackrose91 »

ja tez uwielbiam bielizne... najbardziej mi sie podoba ta ktora produkuje pewna firma bo ma takie śliczne koronki :hihi:
//edit by *MysterY*
Ostatnio zmieniony 04.03.2009, 19:16 przez blackrose91, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ