eramix sony ericsson c510

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ
martynka15
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 30.07.2007, 21:46
Lokalizacja: opole

eramix sony ericsson c510

Post autor: martynka15 »

Nie wiedziałam gdzie umiescic to pytanie wiec niech bedzie tutaj.
Więc chodzi o to ze chce sobie kupic sony ericssona c510 ale przez mixa obojetnie w jakiej sieci,moze byc ta era bo widzialam ze mają go a w plusie nie mają.I chciałabym sie dowiedziec czy musze cos na poczatku za niego płacic i czy moge miec go na karte by doładowywac co miesiac np po 25-30 zł i jak ktos jest bardziej zorientowany w tych mixach to moze cos wiecej dopowiedziec,np jakie sa tego plusy i minusy i czy warto go brac na mixa czy moze normalnie go kupic w normalnym sklepie. A jak sie nie da to jeszcze zastanawiałam sie nad lg ku990viewty
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: eramix sony ericsson c510

Post autor: amix »

Nie wiem jak to wygląda w innych sieciach, ale w Erze podpisuje się umowę na 12lub 24 lub 36 miesięcy, co miesiąc przychodzi rachunek na kwotę jaką jest ustalona na początku umowy, kwota zależy od modelu telefonu i długości umowy. Kwota z rachunku to kwota zasilająca Twoje konto, cała do wykorzystania do dzwonienia lub sms-y, gdy dana kwota nie starcza na miesiąc to zawsze można telefon doładować jak zwykłego Tak-Tak'a.

Mam nadzieje że w miarę zrozumiale wyjaśniłam i o to Ci chodziło;)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: eramix sony ericsson c510

Post autor: rogata »

wg mix jest lepszy niz abonament,bo nie przyjdzie ci rachunek na jakas kosmiczna sumę, a jak ci się skończy limit, to po prostu nie gadasz. skoro mozesz kupić telefon taniej i będziesz z niego korzystać, to dlaczego nie wziąć go taniej? w normalnym sklepie zapłacisz za niego dużo od razu a w takim mixie jest to rozłożone na "raty" wliczone w opłaty za rozmowy
Life is piece of shit, when you look at it!
ODPOWIEDZ