Podsłuchane....

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Podsłuchane....

Post autor: rogata »

W łazience usłyszałam, jak jedna znajoma obgaduje moją bliską przyjaciółkę. Co powinnam zrobić? Wiem, że to nieeleganckie, żeby podsłuchiwać, ale usłyszałam to mimochodem, dopiero kiedy usłyszałam o co chodzi, zaczęłam się po świńsku wsłuchiwać w szczegóły. Ale jeszcze bardziej świńskie było samo obgadywanie, prawda?
Life is piece of shit, when you look at it!
mloda21
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 17.02.2011, 13:25
Płeć: kobieta

Re: Podsłuchane....

Post autor: mloda21 »

Mi kiedys Mama powiedziala, ze juz samo sluchanie jest jak obgadywanie, bo nawet nie wiesz czy one wiedza, ze cos slyszalas... A potem to sie moze tak obwrocic w zla strone i kolezanka powie, ze ty tez obgadywalas, czy cos takiego. Ja bym poszla wlasnie do tej ktora nie jest dorosla na tyle, zeby zwrocic sie do twojej przyjaciolki, i powiedziala jej, zeby sie wziela w garsc i przestala opowiadac glupoty, i ze jezeli ma problem, niech sie zwroci sama do tej osoby... :roll:
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Podsłuchane....

Post autor: rogata »

masz racje. troche mi glupio isc do tej obgadujacej bo nie jestem z nia blisko, a pozatym to juz bylo jakis czas temu, ale jak nastepnym razem cos takiego zauwaze (a w jej przypadku to prawdopodobne) natychmiast z nia pogadam,
Life is piece of shit, when you look at it!
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Podsłuchane....

Post autor: ABCBielizny »

Ale jak sama piszesz: "podsłuchałaś przypadkiem",wiec to się nie liczy :wink: A co powinnaś zrobić? Myślę ze nic,bo dziewczyny obgadują się nawzajem i nikt nie mówi tego głosno,to mimo wszystko właśnie tak jest. Powinnaś o tym po prostu zapomnieć.
ODPOWIEDZ