Trudne do określenia - żyła wzdłuż penisa

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
TwojGangsta
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 03.01.2011, 16:23
Płeć: mężczyzna

Trudne do określenia - żyła wzdłuż penisa

Post autor: TwojGangsta »

A wiec jest tak, ze podczas kapieli zauwazylem pewna rzecz.. Wzdluz Mojego penisa idzie zyla.. Konczy sie ona przy samej gorze. zaniepokoilo mnie to wiec naciagnelem troche skore. I boje sie, ze czasem nie bede mogl uprawiac seksu. Poniewaz ta zyla sie zerwie.. Nie jestem pewien. Jest to normalne?
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Trudne do okreslenia.

Post autor: Justyśka »

powiem Ci, że generalnie penis należy do dość bogato ukrwionych części ciała, dzięki temu np ma zdolności do hmmm "stania":D więc zauważalne żyły mniejsze lub większe myślę, że nie powinny być powodem do zmartwień
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trudne do okreslenia.

Post autor: Paweł »

dokładnie, Justyśka bardzo dobrze to napisała.
Penis jest bardzo dobrze ukrwiony, więc żyły muszą tam występować ;) ...więc jest to całkiem normalne.

Jeśli nadal się boisz, pójdź do lekarza, pokaż co trzeba i się upewnij. Dla własnych nerwów. Uwierz mi, przed lekarzem nie ma się czego wstydzić ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Trudne do określenia - żyła wzdłuż penisa

Post autor: ABCBielizny »

Mógłbyś się martwić,jeżeli nie miałbyś tej żyły. Wtedy coś byłoby nie tak. Ale ogólnie rzecz biorąc tak jak pisały moje poprzedniczki: penis to bardzo ukrwiona część ciała,więc biegnie przez niego wiele żył.
ODPOWIEDZ