Naruszone ścięgno w kolanie :/

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
Cyklop
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 05.10.2012, 12:44
Płeć: mężczyzna

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: Cyklop »

Idź do lekarza. Po następnym meczu możesz skończyć z nogą w gipsie.
malaga
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 31.07.2012, 17:32
Płeć: kobieta

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: malaga »

Specjalistą nie jestem, więc fachowej rady nie oczekuj. Najlepiej byłoby skonsultować się z lekarzem, żeby dokładnie obejrzał i sprawdził czy wymaga to medycznej opieki. Możesz też na własną ręke użyć jakąś maść, rem przeznaczoną na tego typu dolegliwości.
fretka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2012, 12:52
Płeć: kobieta

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: fretka »

na taki uraz to Viprosal B, załagodzi ból, ale jak będziesz mogła to proponuję iść do lekarza i sprawdzić czy to nie coś poważniejszego. Nogi są tylko jedne,pamiętaj:)
Patison
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 09.12.2011, 12:51
Płeć: mężczyzna

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: Patison »

Jeśli to rzeczywiście tylko naciągnięte ścięgno, to wystarczy dobra maść rozgrzewająca o właściwościach przeciwbólowych i samo powinno przejść. Chyba, że uraz jest poważniejszy, to nie wiem czy bez lekarza się obejdzie, lepiej nie bagatelizować.
janka200
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.12.2011, 14:20
Płeć: kobieta

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: janka200 »

Viprosal B to rzeczywiście dobra maść,często ją stosuję najczęściej na zakwasy.Znakomicie uśmierza i łagodzi ból,a do tego jest tania.A lekarz,,,to w ostateczności idź,jeśli maść nie będzie wystarczająca.
maciejka
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 11.11.2012, 16:08
Płeć: kobieta

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: maciejka »

po pierwsze radzilabym wizyte u lekarza... ale jesli nie chcesz no to moze faktycznie jakas masc, albo ta ktora ktos tam polecil a we wczesniejszym poscie. Chociaz ja wolalabym nie ryzykowac i na wszelki wypadek zasiegnac opinii lekarza.
fretka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2012, 12:52
Płeć: kobieta

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: fretka »

Mam nadzieję, autorka wątku się opamiętała i poszła do lekarza, a nie tylko wspomagała się maścią.
Patison
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 09.12.2011, 12:51
Płeć: mężczyzna

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: Patison »

fretka pisze:Mam nadzieję, autorka wątku się opamiętała i poszła do lekarza, a nie tylko wspomagała się maścią.
Nie zawsze konieczna jest od razu wizyta u lekarza, zależy od urazu. Jeśli ścięgno było tylko lekko nadwyrężone, to nie ma takiej konieczności. Wystarczy zaopatrzyć się w dobrą maść dla sportowców i po bólu.
fretka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2012, 12:52
Płeć: kobieta

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: fretka »

ależ oczywiście, sama jej powiedziałam by spróbowała maści Viprosal B, ale jeśli ona nie pomoże to co innego zostaje? przecież lepiej pójść do lekarza, odstać się pół dnia w kolejce niż później męczyć się z bólem połowe życia. :)
janka200
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.12.2011, 14:20
Płeć: kobieta

Re: Naruszone ścięgno w kolanie :/

Post autor: janka200 »

No jasne,że tak!Ta maść jest skuteczna,ale jeśli ból nadal będzie dokuczał...to trzeba iść do lekarza.Wiem,że dla niektórych lekarz to ostania deska ratunku,ale czasami trzeba z niej skorzystać:)
ODPOWIEDZ