Nie zadzieraj z fryzjerem

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Nie zadzieraj z fryzjerem

Post autor: Martuśka »

Oglądał ktoś? co prawda to już nie jest film premierowy ale nadal w kinach leci:) wczoraj go oglądałam:) można sie na tym filmie pośmiać:P taka głupawa komedia ale humor można sobie na niej poprawić:) można tam znaleźć kilka momentów parodii innych filmów, nie pamiętam jakich ale są rozpoznawalne:)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Nie zadzieraj z fryzjerem

Post autor: Virgin »

glupie i smieszne :D dobrze sie bawilam ogladajac :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
damian13112
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 06.12.2011, 18:05
Płeć: mężczyzna

Re: Nie zadzieraj z fryzjerem

Post autor: damian13112 »

oglądałem ten film nawet go sobie ściągnąłem. Znalazłem go tutej na tej stronie a potem ściągnątem go ze strony chomikuj. To jest nierealistyczny film ale bardzo fajny i śmieszny.oglądałem go pare razy. Bardzo mi się podoba
Marudos
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 15.12.2012, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Nie zadzieraj z fryzjerem

Post autor: Marudos »

Lubię Bena Stillera ale jakoś ten film za bardzo mnie nie śmieszył. Może dlatego że oglądałem z napisami...
ukiluk
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 21.02.2013, 00:09
Płeć: mężczyzna

Re: Nie zadzieraj z fryzjerem

Post autor: ukiluk »

Jak dla mnie film warty obejrzenia, jest parę dobrych scen :) W ogóle scenariusz niezły.
ODPOWIEDZ