biol-chem

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
agniesia16
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 07.04.2011, 12:27
Płeć: kobieta

biol-chem

Post autor: agniesia16 »

czy ktos z was jest na profilu biol-chem w liceum ? jak tam jest, ciezko? :zdziwko:
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: biol-chem

Post autor: rogata »

ja kiedyś byłam. czy ciężko? jak wszędzie... chociaż mówią że rzeczywiście na bio-chem idą najambitniejsi ludzie i naprawdę jest tam najwięcej przedmiotów. ale raczej przyjemniej uczyć się tego, co się lubi, prawda?
Life is piece of shit, when you look at it!
mitrasik
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.12.2011, 11:19
Płeć: mężczyzna

Re: biol-chem

Post autor: mitrasik »

Znam ludzi, którzy po biol-chemie są, nie było im ciężko, a na dodatek niektórzy później z powodzeniem studiowali ekonomię, socjologię czy filologię angielską. W ogóle uczyła mnie polonistka, która też w liceum biol-chem kończyłą:) tak więc nie wszystko jest takie straszne.
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: biol-chem

Post autor: rogata »

heh, u mnie po bio-chemie była i polonistka, i historyczka :)
Life is piece of shit, when you look at it!
mitix
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 12.01.2012, 19:43
Płeć: mężczyzna

Re: biol-chem

Post autor: mitix »

Jak widać biol-chem przygotowuje do wielu zawodów :D u mnie podobna sytuacja. Mój brat też jest po biol-chemie, jest finansistą :P
joroszy
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 04.04.2013, 21:50
Płeć: kobieta

Re: biol-chem

Post autor: joroszy »

Ja już jestem po biol-chemie: studia - stosunki międzynarodowe. Kto inny poszedł na architekturę, jeszcze ktoś na filologię niemiecką. Ale rzeczywiście: tematy medyczne (medycyna, analityka medyczna, farmacja) dominują po tym kierunku.
ODPOWIEDZ