Akcent-szkola j. obcych

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Akcent-szkola j. obcych

Post autor: Virgin »

szukam kursu maturalnego z ang do rozszerzenia.
czy ktos z was uczyl sie w lodzi w tej szkole i moze cos o niej powiedziec? czy dobrze mnie tam przygotuja?
a moze zaproponujecie jakies inne szkoly jezykowe?
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: shyduo »

Nie chcodziłem wprawdzie do żadnej, ale wielu znajomych chodziło do Wawrzonka i tam przygotowywało się do FCE oraz do matury, podobno dobra szkoła
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: Virgin »

heh no jest dobra, ale jak dochodzi mi jeszcze kurs z matmy to nie wyrobie z kasa a u warzonka oporcz tego ze dobrze ucza to duuuzo kasy chca
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: Kamilka »

ja chodziłam do Wawrzonka. Najpierw na zwykły kurs do Firsta a potem na maturalny. Może najtańszy nie jest, ale 3x w tygodniu i mnie przygotował dobrze do matury ;p efekt był zaskakujący, bo na maturze dostałam wiecej procentów niż na wszystkich próbnych.
Zależy jeszcze oczywiście na kogo sie tam trafi.
a teraz moj brat zaczął tam chodzić i też nie narzeka ;p
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: m1h4l »

Co nie narzekam??:P A tak na serio nie ma co narzekać, na prawie każdych zajęciach reading, listening, talking i rózne inne dodatki (oczywiscie wypracowania :) ) Generalnie dobrze. Matma - politechnika, podobno też bardzo dobrze uczą na Moniuszki ( jest tam jakieś centrum czegoś chyba :P).
EDIT: Moim skromnym zdaniem jednak nie trzeba się zapisywac na żaden kurs angielskiego, żeby zdać dobrze maturę - wystarczy motywacja, żeby uczyć się samemu i wszystko pójdzie świetnie :D
quidquid latine dictum sit, altum videtur
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: =MiLi= »

m1h4l pisze: Moim skromnym zdaniem jednak nie trzeba się zapisywac na żaden kurs angielskiego, żeby zdać dobrze maturę - wystarczy motywacja, żeby uczyć się samemu i wszystko pójdzie świetnie :D
Dokładnie. Jak ja zdawałam maturę to nie myślałam o żadnych kursach.. moim zdaniem są one po to, żeby z ludzi wyciągać kasę... a przecież można samemu się nauczyć wystarczy tylko trochę czasu i motywacji.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: Paweł »

ja przed matura chodziłem na korepetycje do znajomej nauczycielki (j. niemiecki)
... i w sumie bardzo duzo jej zawdzięczam, przede wszystkim za to, że potrafiła niesamowicie zmotywować mnie do nauki.

Jak cos mi nie wyszło mówiła, że sie zdarza, że nie jest tak źle.
Jak wypadłem świetnie, mówiła ze jest okey, ale mogło być troche lepiej.

Generalnie świetny pedagog.

I tutaj własnie to widac, że przede wszystki ważna jest motywacja.

No cóż, dla niektórych motywacją jest wydawanie kupy kasy na kursy... tez cos w tym jest.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Alicja09
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 03.06.2012, 14:08
Płeć: kobieta

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: Alicja09 »

Również chodziłam na kurs angielskiego do Wawrzonka i powiesz szczerze, że lepszej szkoły języków obcych w Łodzi nie ma. Faktycznie nie jest tanio ale przynajmniej wiem na co wydaję te pieniądze a przede wszystkim widzę efekty nauki angielskiego. Szczerze polecam :wink:
misiaku007
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 25.04.2013, 10:35
Płeć: mężczyzna

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: misiaku007 »

Nie pozostaje mi nic innego, jak też polecić Wawrzonka. Ja już tam nie uczęszczam, ale z nauki byłem bardzo zadowolony.
Spectacle
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 28.05.2013, 16:06
Płeć: mężczyzna

Re: Akcent-szkola j. obcych

Post autor: Spectacle »

Radzę zdecydować się raczej na korepetytora. Wielu z nich ogłasza się na e-korepetycje.net lub podobnych serwisach, więc nie powinno być problemu. Polecam to rozwiązanie, bo sam z niego korzystałem przed maturą i nie żałuję;)
ODPOWIEDZ