Co myślicie o metroseksualiźmie?

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
lutowy
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 28.12.2009, 20:32
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: lutowy »

Witalis. Miło mi czytać tak pochlebne opinie o meżczyznach metroseksualnych bo za takowego się mam :D nie nie, nie maluje paznokci :P ale regularnie korzystam z salonów urody dla mężczyzn, czasem jakieś solarium a sporadycznie golibroda. I powiem Wam że własnie dzieki tym zabiegom czuję sie bardziej męski :) Pozdrawiam,
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: Queensberry »

=MiLi= pisze:A golenie pach to przepraszam wyznacznik czego? ja lubię jak Sebek ma latem wygolone pachy, bo to i estetycznie i higienicznie, w inne pory roku może sobie hodować dżunglę ;) ale wiem, że masa Dziewczyn krzyczy "jak to?! Facet wydepilowane pachy? to jakiś gej!" a mnie ręce opadają... ale cóż, niech każdy robi po swojemu ;)
Uważam, że z higieną polaków nie jest tak źle, zależy też jaki przedział wiekowy itd, ale niestety to kwestia wychowania i charakteru... jak ktoś o siebie dba to ma to we krwi i to dla niego normalne a niektórzy muszą się przymuszać, bo to przecież takie poświęcenie ;)

całkowicie się z tobą zgadzam;] jako dziewczyna muszę przyznać racje że czesto uważa się wydepilowanego chłopaka za geja<troche głupie ale prawdziwe>

ja nie mam nic do osób które bardzo dbają o higienę osobistą. to ich własny wybór,lepiej myć zęby 5 razy dziennie, brać prysznic dwa razy dziennie, depilowac sie i czesać pół godziny <nawet jeśli włosy mają długość mniejszą niż 5 centymetrów> niz myć się raz w tygodniu, chodzić z brudnymi włosami i z nieprzyjemnym zapachem z ust.. łee
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: Queensberry »

lutowy pisze:Witalis. Miło mi czytać tak pochlebne opinie o meżczyznach metroseksualnych bo za takowego się mam :D nie nie, nie maluje paznokci :P ale regularnie korzystam z salonów urody dla mężczyzn, czasem jakieś solarium a sporadycznie golibroda. I powiem Wam że własnie dzieki tym zabiegom czuję sie bardziej męski :) Pozdrawiam,
tak trzymaj :mrgreen:
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: ABCBielizny »

Ja także nie mam nic przeciwko takim mężczyznom,wręcz przeciwnie. Uważam że fajnie jest jeżeli facet dba o siebie i również korzysta z salonów urody. Ale wszystko ma swoje granice i nie zapominajmy o tym :wink:
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: rogata »

mieszkam w akademiku w pokoju z koleżanką, łazienkę dzielimy z 2 chłopakami na tyle metro, że jeden spędza w niej (w łazience, nie w koleżance) więcej czasu niż my obydwie razem... :D
Life is piece of shit, when you look at it!
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: ABCBielizny »

Ja też znam przypadki kiedy faceci spędzają dużo wiecej czasu w łazience niż kobiety,najlepsze jest to że poświęcają także dużo wiecej czasu na pielęgnację włosów,chodzą czesciej do kosmetyczki. To już moim zdaniem lekka przesada,ale może to i jedna z zalet tego nowoczesnego świata...
mloda21
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 17.02.2011, 13:25
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: mloda21 »

ABCBielizny- masz racje z upiekszaniem mozna przesadzic, ale w takim swiecie wlasnie zyjemy, gdyie media pokazuja nam idealy piekna. Mnie sie wydaje, ze metroseksualizm wzial sie z tego, ze faceci napatrzyli sie na takie reklamy, albo sesje zdjeciowe, w ktorych faceci sa odpicowani na maksa. I wlasnie z tego powodu czesc z nich stwierdzila, ze chce sie upodobnic do tych modeli---> czasem niestety z marnym skutkiem, albo wrecz niektorzy sa przestylizowani. No ale coz tak juz jest :) Ja osobiscie uwazam, ze chlopak powinien o siebie dbac ale z rozsadkiem, bez jakichs udziwnien. Jesli lubi, to niech chodzi do kosmetyczki, ale tez nie za czesto hehe... :hihi: A jesli chodzi np. o bizuterie, to raczej nie podobaja mi sie kolczyki u facetow, chyba, ze taki maly kolczyk, moze byc blyszczacy, ale jakies kolka, wkrety, tunele itp. to jak dla mnie troche za duzo.
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: ABCBielizny »

Czyli co do tej kwestii wszyscy jesteśmy chyba zgodni. Nie należy przesadzać,a taką przesadę da się zaobserwować niemal wszędzie. Media kreują ideał piękna,a reszta do niego dąży,zapominając w zasadzie o tym co jest przecież najważniejsze.
Tomek
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 15.07.2011, 16:59
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: Tomek »

Dbanie o higienę w przypadku płci męskiej jest jak najbardziej wskazane i na miejscu! Byleby nie było to zbyt przesadzone. Nie rozumiem facetów golących sobie nogi, klatę, odbieram ich jakby nie chcieli zaakceptować swojej męskości w pewnym sensie.
Facet zadbany i w dodatku jak potrafi być wspaniałym kochankiem znającym techniki udanego seksu-ideał.
harms
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 18.01.2013, 15:13
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: harms »

mysle ze nie ma w tym nic zlego, o ile maja cos w glowie.
arielka92
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 21.01.2013, 19:58
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: arielka92 »

Dla mnie to jest niesmaczne, niczym niepoparte, ogólnie masakra
manieczki
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.02.2013, 00:52
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: manieczki »

Ja też uważam, że to fajna sprawa, sama namawiam mojego faceta do korzystania z salonów fryzjerskich etc, a on na szczęście się na mnie o to nie obraża;)
janeczka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 09.03.2013, 23:22
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: janeczka »

Mi tam osobiście metroseksualizm nie przeszkadza.
Faceci chcą, a niech dają o siebie toż to nie zbrodnia
moni77
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.03.2013, 00:21
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: moni77 »

Narodowość nie ma znaczenia, z reszto Włosi kojarzą mi sie z syfem, a do seksownych im daleko ale to już kwestia gustu:) Polacy na pewno nie kojarzą mi sie z syfem, nie są też przesadnie zadbani - całkiem normalnie... nie paradują do Kościoła czy instytucji w kaloszach ze słomą, nie chodzą też do obory w garniturach - wiedzą gdzie i jak trzeba sie ubrać:) potrafią chyba też obsłużyć pralkę i żelazko, skorzystać z wanny i mydła oraz perfum - uważam, że na prawdę nie jest u nas z tym źle:)
kamilstoch
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 13.03.2013, 22:23
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: kamilstoch »

Mi tam osobiście metroseksualizm nie przeszkadza.
Faceci chcą, a niech dają o siebie toż to nie zbrodnia
tro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 08.05.2013, 13:26
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o metroseksualiźmie?

Post autor: tro »

dbanie o siebie to żadna zbrodnia, ale bez przesady
ODPOWIEDZ