makijaż w liceum

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
agniesia16
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 07.04.2011, 12:27
Płeć: kobieta

makijaż w liceum

Post autor: agniesia16 »

czy w liceum mozna sie malowac ? chodzi mi o tusz do rzes ??? jak jest u was?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: makijaż w liceum

Post autor: Linka »

Nie miewam ostatnio kontaktu z licealistkami, ale odkąd sięgam pamięcią, to ja malowałam się już w gimnazjum. Delikatny makijaż nigdy nie zwracał uwagi nauczycieli, zwłaszcza w przypadku dobrej uczennicy.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: makijaż w liceum

Post autor: rogata »

delikatnie można się zawsze pomalować. czasem nawet intensywniejszy makijaż nie dziwił nikogo. no chyba że do szkoły przyszedł ktoś naprawdę wystrojony jak punk albo emo. ale tusz jest ok
Life is piece of shit, when you look at it!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: makijaż w liceum

Post autor: =MiLi= »

Ja w liceum się malowałam. Delikatnie raczej - tusz, kredka, podkład.Wiele zależy od zasad i regulaminu szkoły, ale myślę, że delikatny makijaż będzie ok w każdej szkole :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
madzi0r
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 20.06.2013, 14:31
Płeć: kobieta

Re: makijaż w liceum

Post autor: madzi0r »

witam,

w każdej szkole jest inaczej zależy to często od dyrektora, jeśli dziewczyny chcą się malować to jak najbardziej ale musi to być delikatny makijaż. Często się widzi takie "tapety" że aż ręce opadają:/
Dziewczyny! Stawiajcie na naturę :)
M4lgosia19
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.07.2013, 09:20
Płeć: kobieta

Re: makijaż w liceum

Post autor: M4lgosia19 »

U mnie w liceum na makijaż nauczyciele nie zwracają uwagi , tylko w gimnazjum się zdarzyło .
ODPOWIEDZ