Wyposażenie do kuchni

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Sirrka
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 28.06.2014, 09:45
Płeć: kobieta

Wyposażenie do kuchni

Post autor: Sirrka »

Urządzamy właśnie kuchnię. Najgorzej jest z wyposażeniem, bo chcielibyśmy, żeby było i solidne, ale też nie za drogie. Czy da się to pogodzić? Czy można wyposażyć kuchnię za mniejszą kwotę? I co uważacie za wyposażenie obowiązkowe, a co jest waszym zdaniem zbyteczne?
tadara
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 03.07.2014, 14:56
Płeć: mężczyzna

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: tadara »

Jeśli chodzi o wposażenie kuchni to ostanio kożystałem z usług owego biura http://biuro-partner.com/?page_id=14 . Wolałem skorzystać z porad i pomocy specjalistów co pozwoliło zaoszczędzić mi czas oraz duża ilość nerwów. Samemu ciężko coś wybrać.
Teonee
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 11.07.2014, 19:11
Płeć: kobieta

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: Teonee »

Nas najbardziej interesuje lodówka i najlepiej w cenie nieprzyprawiające o zawrót głowy. Pytanie tylko, czy wśród nieco tańszych jest coś dobrego. Jakie jest wasze zdanie?
tintin
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 27.05.2014, 23:49
Płeć: mężczyzna

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: tintin »

moim zdaniem powinniście pomyśleć o zakupie sprzętu tej samej marki, wybrać coś sprawdzonego i w jednolitym stylu. Kupić to najlepiej w jednym sklepie i wynegocjować jakiś rabat. Swojego czasu jak urządzałem kuchnię to brałem wszystko od electrolux a i właśnie rabat za taką ilość sprzętu udało się wynegocjować, choć kręcili nosem.
ODPOWIEDZ