[Hip-Hop]

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Hip-Hop]

Post autor: grz3siek »

Sprawdze.... :)

A jeżeli chcielibyście bez skrępowań porozmawiać o hiphopie i podobnych tematach to zapraszam na specjalne forum http://xxx Walczmy o polski hip hop!

[to nie miejsce na reklame - a.]
celin
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 04.04.2003, 23:30

Re: [Hip-Hop]

Post autor: celin »

Według mnie kazdy rodzaj muzyki ( no prawie ) jest godny słuchania i uwagi , Ja preferuje HH ale lubie tez Metal, Rock itd
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: [Hip-Hop]

Post autor: Montana »

Tak zastanawialam sie co wam napisac i jednak nic nie napisze, bo to nie ma sensu. Ja postanowilam przeczekac czas wylegania sie pozerow. Jesli ktos na murze pisze np. Peja rulezz to chyba swiadczy samo za siebie....
Tak na marginesie, to zeby kochac hh trzeba poznac czarny, bo to przeciez korzenie... 8)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Hip-Hop]

Post autor: Basko »

Dokładnie tak!!! Wiele lat temu hip-hop narodizł się w Bronxie i warto poznać czarny rap od którego to wszystko się zaczęło, chociaż hip-hop nasz, polski i z muzycznych programów vivy z USA różnia się do siebie maksymalnie. Tam to już wszystko poleciało na komercje, Polski hip-hop choć nie w całości, jest jeszcze czysty od komercjalizacji, dlatego nasi raperzy rymują o biedzie, a tamci o rolexach
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: [Hip-Hop]

Post autor: Montana »

Oj, teledyski z vivy czy polskie, czy czarne sa przepelnione komercha... Chociaz jesli mam wybierac miedzy czarna a nasza komercja, ot i tak wybieram black!! Nasi musza sie jeszcze duuuzo uczyc. :oops2:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ODPOWIEDZ