Bezpośrednio??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Bezpośrednio??

Post autor: Montana »

Kolega ostatnio powiedzial mi, ze facetom trzeba mowic prosto z mostu, ze sie komus podobaja....Ja mam taka sytuacje, ze podoba mi sie chlopak, ktorego w zasadzie nie znam, nie wiem teraz, czy sprobowac wymyslic jakis "plan" zeby go poznac, czy poprosic kolege, ktory go zna (ten sam, ktory mi to pwiedzial), zeby zagadal z nim cos o mnie.....Wiem, ze to glupie jak teraz to tu opisuje, ale to dla mnie wazne a juz sama nie wiem co robic :?
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Bezpośrednio??

Post autor: Phantom »

Ja bym proponował się poznać najpierw trochę i ewentualnie potem powiedzieć mu to prosto z mostu.

Takto wychodzi na to samo, jakby na ulicy jakaś dziewczyna mi się spodobała, której nie znam, bądź znam tylko z widzenia, i ja bym do niej podszedł i to powiedział :?: No i pytanie tylko co dalej :?: :emm:
Ostatnio zmieniony 11.05.2003, 18:17 przez Phantom, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Bezpośrednio??

Post autor: Paweł »

Montana pisze:Kolega ostatnio powiedzial mi, ze facetom trzeba mowic prosto z mostu, ze sie komus podobaja....
Z tym muszem sie zgodzić :mrgreen:
Jednak tak jak napisał mój poprzednik nie tak odrazu... pierw trzeba sie trochę poznac.

Myśle, że w Twojej sytuacji powiedziec koledzie możesz..., zresztą jezeli on takie coś Ci mówi, to może sam juz sie skapnoł o co biega..., wkażdmy bądz razie pierw go choć trochę poznaj.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bezpośrednio??

Post autor: DianaR »

Czasem warto się komuś przypatrzeć bliżej zanim się dokona jakiś wyznań. Czasem ta osoba przy bliższym poznaniu okazuje się nie warta tego! Albo okazuje nam niehęć i po co z siebie robić wariata?!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Bezpośrednio??

Post autor: Montana »

Ale ja nie chce sama mu tego powiedziec!! Wlasnie chodzi o to, zeby ten kolega "cos" o mnie napomknal...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bezpośrednio??

Post autor: DianaR »

To lepiej niech mu nic nie mówi, a zplanuje coś tak, zebyś miala okazję go bliżej poznać...
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Bezpośrednio??

Post autor: Phantom »

Lepiej żebyś sama się zaprezentowała z jak najlepszej strony :)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bezpośrednio??

Post autor: DianaR »

I o tym ja właśnie mówie!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Bezpośrednio??

Post autor: Montana »

Dzieki, macie chyba racje....Ale i tak pogadam jeszcze z tym kumplem, co o tym mysli.. :ok:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Bezpośrednio??

Post autor: Basko »

Mam podobny problem. Tyle, że koleś który baaaaaaaaardzo mi się podoba jest mi już dobrze znany itd. Tez nie wiem jak w wyraźny sposób dać mu do zrozumienia, ze chce z nim być. Ale spoglądając w przeszłość wiem z własnego doświadczenia, że warto powiedzieć tej osobie co się do niego czuje, bo można wiele sytłacji uniknąć.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Bezpośrednio??

Post autor: Montana »

Powinnas dac mu ot zrozumiena albo jakiems "specjalnym" usmiechem, spojrzeniemm, powiedziec cos dwuznacznego. Jesli inteligenty, to sie polapie. Jesli nie :ok: to popros kogos (tak ja to zrobilam :) ) zeby napomknal cos o tobie!!
A ja powiedzialam najlepszemu kumplowi tego chlopaka o tym i teraz kombinuje jak nas poznac!! trzymajcie kciuki!!
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ODPOWIEDZ