Zwierzaki

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
DonVito78
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 22.05.2014, 11:38
Płeć: mężczyzna

Re: Zwierzaki

Post autor: DonVito78 »

Pandora pisze:Ja uwielbiam koty, sama mam dwa. Rudego o imieniu Midek od imienia króla Midasa, o którym się zwykło mówić, że jest trochę nieporadny dokładnie tak jak mój kocur i czarno białą Xene - wojowniczą księżniczkę? Dlaczego akurat takie imię dla kotki? Historia jest dość zabawna i dramatyczna zarazem. Xenka urodziła się pod jednym z supermarketów wraz ze swoim rodzeństwem, państwo z domu opieki dla zwierząt nie potrafili jej złapać. Przyjeżdżali kilka razy, ale bezskutecznie, w końcu moja mama powiedziała, ze gdyby tylko udało jej się ją złapać przygarnęłaby ja w nasze skromne progi. Wizja drugiego kota mnie ucieszyła dlatego od razu zaproponowałam, że ja to zrobię, jak to mama nie dowierzała. Ale unosząc się honorem powiedziałam "ja nie dam rady?", no i dałam! :D Złapałam ja z zaskoczenia, co kosztowało mnie wielu podrapań i ubytku krwi, kotka była tak waleczna, że od razu wiedzieliśmy jak ją nazwać. W prawdzie teraz jest kocim aniołkiem, który nawet nie rozrabia, ale wspomnienia i imię pozostało :P

ja tam wole psy :D Mam malamuta :D Jest kozacki :D polecam każdemu
Kamnow
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 22.05.2014, 23:31
Płeć: mężczyzna

Re: Zwierzaki

Post autor: Kamnow »

Hmm ja miałem psa (prawie 16 lat...),a teraz mi zostały rośliny owadożerne. Nie ma tematu o tym, więc tylko tu wspomnę ;)
Karolcia.P
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 03.06.2014, 15:37
Płeć: kobieta

Re: Zwierzaki

Post autor: Karolcia.P »

Ja mam psa - bernardynkę - super psisko ;) jest się do czego przytulić. Siostra miała żółwia wodnego ale ostatnio padł.... Może ze starości - nie wiem. Ale i tak nie rozumiem trzymania takiego żółwia w domu - tylko szkoda mi go było.
szybazbita
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 15.01.2014, 15:30
Płeć: kobieta

Re: Zwierzaki

Post autor: szybazbita »

ja toleruje tylko psiaki :D
ODPOWIEDZ