Nieśmiała znajomość

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

Nieśmiała znajomość

Post autor: macol »

Witam wszystkich forumowiczów.
Poznałem dziś super dziewczynę, tylko...
Tylko że mój kolega z nią gadał, a ja jestem tak nieśmiały i nawet się nie odezwałem. Nie wiem co robić, cały dzień miałem pszesto zepsuty, bo o niczym innym nie myślałem, może [zmienione przez a.] jutro ją znowu spotkam i pewnie też się nie odezwę. :( Pomocy!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Nieśmiała znajomość

Post autor: Phantom »

My nic Ci tu nie pomożemy. Wszystko siedzi w Twojej głowie. "Nie łam się, przełam się" - jak już powiesz cokolwiek to powinno pójść łatwiej :)

Pamiętaj, że moc jest z Tobą :!: :!: :mrgreen:



Ps. Kto tu ostatnio tropi błędy ortograficzne ciągle :?: :? :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nieśmiała znajomość

Post autor: Paweł »

PhantOm pisze:Ps. Kto tu ostatnio tropi błędy ortograficzne ciągle :?: :? :P
Nie ja :mrgreen:

Jezeli chodzi o Ciebie macol, to uwierz mi, musisz porpostu sie przełamać, wszystko zalezy od Ciebie... jak cos Ci nie wyjdzie to nic złego sie nie stanie... poprostu będziesz wiedział jak postąpić następnym razem....
"Trza być twadrym nie mientkim" 8) [zmienione przez k. (to tak miało brzmieć ;P Jak to mówili to specjalnie w takiej formie ;D)]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

Re: Nieśmiała znajomość

Post autor: macol »

Ale jest jeden problem, jak nie wyjdzie za pierwszym razem to 2 będzie dopiero za dziesięć lat, tak już zemną jest. A poza tym nie wiem o czym by rozmawiać poza kompem, Internetem, komórkami, i elektroniką.A pyzatym zmarnowałem dziś 2 szanse :(
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Nieśmiała znajomość

Post autor: Phantom »

Chłopie uwierz w siebie :!:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nieśmiała znajomość

Post autor: DianaR »

Spróbuj dojść do celu małymi kroczkami. Nikt ci nie karze na początek rozwijać rozbudowanego dialogu, albo tym bardziej monologu. Spróbuj kilka zdań wtrąconych do rozmowy. Albo poproś wygadanego kolegę by zaczął rozmowę na temat w którym czujesz się pewnie. Może wtedy bedzie ci się łatwiej przełamać. :wink:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Sword
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 25.05.2003, 17:18
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nieśmiała znajomość

Post autor: Sword »

Zadaj jej chociaż jedno pytanie
Wszystko od tego sie zaczyna :)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Nieśmiała znajomość

Post autor: Montana »

zgadzam sie z chlopakami- przelam sie, ale popros o pomoc kolege (ktoremu mozesz w 100% zaufac i wiesz, ze nie bedzie dzialal przeciwko tobie) zacznij od niewinnej rozmowy i jezeli okaze sie, ze pasujecie do siebie, to wszystko pojdzie gladko... zobaczysz!!!! Ja trzymam kciuki !!
:mrgreen:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ODPOWIEDZ