Duchy???

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Duchy???

Post autor: Piqs - X »

Ja tam wierze w Ciupakabras . ... ;>
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duchy???

Post autor: Phantom »

Piqa racja... ja nie wierzę, żeby to się samo działo (i to dzięki ludziom) :zdziwko:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duchy???

Post autor: Anuś »

to jeszcze zacznijmy wierzyć w Harry`ego pottera, Casperka i w to że czarownice naprawdę istnieją!!! Bez przesady!!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Duchy???

Post autor: DianaR »

To ja może złoże papiery do Hogwartu?! :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duchy???

Post autor: Phantom »

Ja wolę zostać uczniem Gandalfa :mrgreen: On przynajmniej zna elfy :!: 8)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Duchy???

Post autor: Paweł »

Piqs - X pisze:Ja tam wierze w Ciupakabras . ... ;>
nom... :> To dopiero było coś... bryyy... ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Duchy???

Post autor: Basko »

hehehe, ale zabawnie się zrobiło, a tu nie o to chodizło. Może kiedyś dane wam będzie się przekonać, że nie zmyślam tych historii, czego jednak wam nie życze. Historia skończyła się na tym, że sparaliżowana strachem rodzina, poszła do kościoła wyjaśnić zaistniałą sytuację. Proboszcz polecił im modlenie się (oczywiście jak to ksiądz) a także polecił im egzorcyste. No i tak sprowadzony przez proboszcza ksiądz od duszków poszedł do tego domu, zaczął wygadywać jakieś formułki, pokropił dom wodą święconą. Od tamtej pory jest cisza, ale dla pewności w mieszkaniu mojej babci przez 24 h gra radio maryja, nawet w nocy :lol: i choć to śmieszne, to prawda.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duchy???

Post autor: ::PiotreK:: »

niewiem czemu ale zaczynam w to coraz bardziej wiezyc :P chociaz to i tak troche nieprawdopodobne
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Duchy???

Post autor: Wang »

może i nieprawdopodobne... ale kto wie czy duchy itp. istnieją czy nie. Świat skrywa tyle tajemnic, że aż ciężko jest się w nim połapać i często ludzie żyją w nieświadomości aż do końca swoich dni.
Veni Vidi Vici
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Duchy???

Post autor: Montana »

wszystko spoko, ale dziwi mnie to dlaczego te wszystkie swietne historie zdarzaja sie tylko w twojej rodzinie.....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duchy???

Post autor: ::PiotreK:: »

montana chyba niezauwazylas ze to jest jedna historia przynajmniej tak mi sie wydaje
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Duchy???

Post autor: Montana »

A sooorki, w takim razie bardzo ciekawa, wielowatkowa opowiesc....... :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Duchy???

Post autor: Basko »

Tak, to wszystko co pisałam to skrawki, które gdy się je połączy tworzą całą historię. Nie wiem dlaczego przydażyło się to akurat w mojej rodzinie, może jest coś o czym nikt nie wie, wielka tajemnica, którą za życia nie jest dane nam poznać. Ten świat to jeden wielki znak zapytania. Trudno w niego uwierzyć bo nie znamy żadnej odpowiedzi. Na tym kończy się historia nawiedzania mojej rodziny. Naszczęście wszyscy mamy już spokój. Ale nie tylko w mojej rodzinie dzieją się zniewytłumaczalne rzeczy i zjawiska...
ODPOWIEDZ