Najwiekszy kicz roku...in USA

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Najwiekszy kicz roku...in USA

Post autor: PLAGIATT »

Debiut aktorski Britney Spears, film "Crossroads" został uznany przez Nafta (brytyjskie stowarzyszenie filmowe) za największy kicz roku. Podczas jego brytyjskiej premiery gwiazda popu została wygwizdana.

"Crossroads" to historia trzech nastoletnich przyjaciółek (w roli głównej Spears), które wspólnie wyruszają w podróż samochodową po Stanach Zjednoczonych.

Film jest nominowany także do "Malin", czyli nagród dla najgorszych filmów, przyznawanych w USA. "Crossroads" został nominowany w ośmiu kategoriach, m.in. w kategorii "najgorsza aktorka". Britney ma silną konkurencję. O tytuł najgorszej aktorki "rywalizują" również: Jennifer Lopez ("Enough"), Angelina Jolie ("Co za życie") i Madonna ("Swept Away").

Rozdanie "Malin" - 23 marca.
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Najwiekszy kicz roku...in USA

Post autor: Ewela »

Co do Crossroads -> nie wiem, nie widziałam, nie wypowiadam się.

Jednak widziałamw kinie film "Enough" (tytuł polski "Nigdy więcej") z J.Lopez i z ta nominacją do Maliny sie nie zgadzam. Film był moim zdaniem bardzo dobry, scenariuszi realizacja bez zarzutów. Samą grą Lopez byłam mile zaskoczona. O ile w filmach "Oczy Anioła" i "Cela" nie popisała się jakimś szczególnym talentem, to w "Enough" zagrała tak, że jej obraz na długo zapada w pamięci. Świetnie grała przerażenie, determinację, smutek, wątpliwosci i podejrzenia.
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: Najwiekszy kicz roku...in USA

Post autor: Spaider »

Smiać mi się chciało jak własnie Britney Speras została uznana za najgrosza aktorke roku i jej film tez:)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najwiekszy kicz roku...in USA

Post autor: Anuś »

Bo britney na aktorkę się nie nadaje...śpiewać też nie umie ale jak już musi to niech śpiewa...Lepsze to niż jej aktorstwo...=)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Najwiekszy kicz roku...in USA

Post autor: Basko »

Na muzycznym rynku jej nie chcą to do filmu się pcha. Ale cóż Brytney, tam też cię nie chcą :lol: :ok:
ODPOWIEDZ