Czy sie odwarze?????

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Dawid
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 21.07.2003, 13:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Czy sie odwarze?????

Post autor: Dawid »

Cześć od jakiegos czasu kocham sie w kolezance z podwórka ale na razie jestesmy tylko przyjaciólmi i boje sie jej zapytac czy chce zemna chodzic.Co mam robić pomozcie mi!!!!!!!!!!!!!
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Czy sie odwarze?????

Post autor: mmloda »

To jest bardzo proste zapytaj ja albo na poczatek zapros na herbate czy kawe nie wiem co lubi. NIe musi to byc milosc ale po protu wsoplne spacery . POzniej on zrozumie ze ci na niej zalezy...... Pa Powodzenia :wink:
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Czy sie odwarze?????

Post autor: macey »

nie psuj przyjazni :P pozniej mozesz wszystko popsuc i nie bedziecie do siebie gadali...
uznaj to za nadprzyjazn i przyjaznijcie sie dalej...
jesli nie widzisz po niej CZEGOS wiecej to nic nowego nei zaczynaj
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czy sie odwarze?????

Post autor: bober »

Sytuacja jest nieciekawa, macey ma bardzo dużo racji... może okazać się, że wszystko zepsujesz, ale możesz też wiele zyskać...
Wybór należy do Ciebie, ale zanim coś postanowisz zadaj sobie jedno zasadnicze pytanie: Czy warto?
Naprawde dobrze to przemyśl... możesz wiele zyskać, ale i wiele stracić jak postanowisz działać, czy to szybciej czy wolniej... wiem jak to jest i życzę Ci jak najlepiej!
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy sie odwarze?????

Post autor: ylka »

Ech, musze przyznac, ze plec piekna :D jest dosc skomplikowana. Same siebie czesto nie rozumiemy... Kazda z nas jest inna, wiec nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak z nami postepowac. Ale... probuj! :) Zycze ci powodzenia.
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ