Anno 1503

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Anno 1503

Post autor: macey »

NIEMIECKIE DEMO
Po ściągnieciu gry 1 ujrzalem menu ;) nawet ladne podobne do AD 1602 takie drewno.. :>
A w głośnikach rozlegla sie spokonja uspakajajaca , niedenerwujaca , przyjemna muzyka
Nastepnie właczyla sie gra :) po zapoznaniu sie z interfejsem przyjrzalem sie grafice.. rolka sobie przyblizalem i oddalalem na max przyblizeniu zobaczylem piekne szczegolowe budynki (tzn z poczatku tylko port byl wybudowany) nastepnie zgadywalem jaki budynek jest czym ...bo po niemiecku :) a ja niemca nie umiem... i tak szczelalem i budowalem i stworzylem piekne miasto ... pionierzy zmienili sie w osadnikow domy sie rozbudowaly i byly jeszcze piekniejsze... grafika wymiata.. :jeee:
Gdy tak sobie gralem gralem i pokazaly sie kopalnie zbudowalem kopalnie zelaza i demo sie skonczylo :D
PS ja kiedys tylko w RTS gralem (settlers 3 rox! :> settlers 4 , anno, tzar, AoE1,2 + te nowsze ,warcraft 2)(brak neta)no i mnie ciekawilo jak bedize wygladalo nowe anno
jakies pytania do demka ? :>
^maziq^
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 07.07.2003, 18:00
Lokalizacja: Chełm

Re: Anno 1503

Post autor: ^maziq^ »

Tak się złożyło że mam o tym stronkę :)
www.anno.g4ce.pl - zapraszam, szukam ludzi do wspoołpracy :)) mail : anno1503@e-post.pl :roll:
dog / dog eat dog / don't eat dog
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Anno 1503

Post autor: macey »

jak dla mnie najlepsza stronka ;> o tejże grze
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Anno 1503

Post autor: Paweł »

sie rozumie... wkoncu nagrodzona przez nasz serwis :hihi:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
^maziq^
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 07.07.2003, 18:00
Lokalizacja: Chełm

Re: Anno 1503

Post autor: ^maziq^ »

Hehe , dziękuję bardzo :))
Dodam że niedługo zmieniam grafę i php ;)
dog / dog eat dog / don't eat dog
ODPOWIEDZ