CZY TO MOŻLIWE??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
UZYTKOWNIK
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 31.07.2003, 18:10
Lokalizacja: PABIANICE

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: UZYTKOWNIK »

Basko pisze:A więc, swjego wybranka serca pierwszy raz zobaczyłam w szkole muzycznej keidy przyszedł po swoją koleżankę. Widziałam go wtedy przez pare sekund, a coś już we mnie zadrżało. Myślałam o nim, marzyłam sobie. Pewnego dnia moja koleżanka zabrała mnie na trening taneczny, gdzie tańczyli także chłopcy z breaka. Okazało si.ę, że jednym z tańczących był ten chłopak, którego widziałam. No cóż, ja też mu się spodobałam od pierwswzego wrazenia, kręciliśmy ze sobą, ale on miał dziewczynę, po za tym był ode mnie o 6 lat starszy. No ale po miesiącu tak to się rozwinęło, że zerwał dla mnie ze swoją dziewczyną i blyliśmy razem:) Było cudownie. Oboje zakochaliśmy się od pierwszego spojrzenia
Oj, Karolinko, chyba nie jestes za bardzo na biezaco w plotkach. O ile dobrze slyszalem to ten koles o kyorym piszesz znow jest z tamta laska i podobno calkiem niezle im sie uklada... A ty w tym wszystkim jestes tylko smiesznym wspomnieniem...
Tym razem Ja - Hip Hop Boy
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: Diana »

no i co? śmiesznym na pewno nie jest bo skoro koleś wtedy zerwał ze swoją laską widocznie karolinka była dla niego ważniejsza
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: Basko »

Jak masz coś do mnie kretynie to pogadaj ze mną w cztery oczy. To forum do tego nie służy. Zresztą nie będę do twojego poziomu się zniżać. Nie będę cię ostrzegała, ale popełniłeś wielki błąd pisząc takie rzeczy na tym forum.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: Diana »

no bez nerwów
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: Basko »

Diano znam tego człowieka osobiście i gdyby takie zero śmiało coś na ciebie wogóle powiedzieć a zwłaszcza na moim kochanym forum to też się byś zdenerwowała. Ale on się sam doigra...
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: Diana »

złość pięknośći szkodzi a my musimy być basko piękne ;) nie przejmuj się nim więcej
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: Basko »

Masz racje, takim zerem przejmować się nie warto. I tak dostanie po dupie.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: CZY TO MOŻLIWE??

Post autor: Diana »

Czasem każdemu się zdarza nie ma co afery robić ;)
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
ODPOWIEDZ