zauroczenie ..

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: zauroczenie ..

Post autor: alexandrynka »

masz świeta racje... miłość i w ogole stwierdzenie 'KOCHAM CIE' jest dla mnie najpiekniejsza a zarazem najwazniejsza rzecza na siecie.obiecalam sobie kiedys, kiedys bardzo dawno ze niegdy nie powiem tego nikomu jezeli nie bede tego na 100% pewna.chociaz juz pare razy wydawalo mi sie ze to juz TO ale jakos nigdy sie nie odwazylam... balam sie tego slowa... nie moglo mi to przejsc prze gardlo... teraz juz troszke sie z tym oswoilam ale tylko troszke.sade ze nie wiem do konca co to milosc-wiem ze to naprawde trudne i skomplikowane uczucie ale takie niesamowite i piekne.wiele razy bylam zakochana ale nie wiem czy cos z tego co juz mam za soba bylo miloscia... kto wie?
wiecie kiedy bylo mi najtrudniej-bylam z kims bardzo dlugo-on powiedziam mi ze mnie kocha-a ja?usmiechalam sie tylko cieplutko i nic!pozniej bylo jeszcze gorzej coraz czesciej wiecej mocniej...
bylo mi zle-bo wiedzialam jak bardzo on to chcial uslyszec.
nie zlamalam sie...
moze powinnam-sama nie wiem...

oki juz nie zanudzam wiecej...
CARPE DIEM!
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: zauroczenie ..

Post autor: mmloda »

macie racje jest ok tylko ze moj wiek nie jest zbytnio duzy ale wydaje mi sie ze juz powinna rozrozniac pewne rzeczy. Hm...musze sprobowac
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
ODPOWIEDZ