Dlaczego tak jest?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Dlaczego tak jest?

Post autor: Diana »

Mój kolega traktuje dziewczyny jak zabawki. Na każdym ognisku czy imprezie zarywa inną dziewczyne a wszystko przez to żę był z jedną 8 miesięćy i to się skończyło. Bardzo to przeżył i teraz zaczął tak traktować dziewczyny jakby nie miał żadnej wartości. Lubie go bardzo ale nie podoba mi się to jegop zachowanie. Pozatym gdy rozmawiałm z moim przyjacielem on mi powiedział że gdyby teraz zerwał e swoją obecna dziewczyną (są razem 8 meisięcy) to zacząłby zachowywać się podobnie dlaczego tak jest? Nierozumiem :zdziwko:
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Roshowa »

pewnie myślą że teraz już każda miłośc tak sie skonczy ...
Catzz Rulzz!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: bober »

Wiesz Diana, ja dobrze wiem jak się czuł ten chłopiec... wiem tez jak się czuje teraz, to poprostu strach przed kolejnym odtrąceniem nim kieruje. On cierpiał bardzo i boi się, że to wróci, dlatego unika kontaktu emocjonalnego i... jest jak jest.
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Wang »

...ale mimo bólu jaki przeżywa ten chłopak powinien zrozumieć, że dziewczyny to nie rzecz i tak nie wolno się zachowywać. Rozumiem, że przeżył związek ze swoją byłą dziewczyną...przeżył rozstanie z nią, ale nie każda jest taka jak ona, a kobiet na świecie jest dużo. Podobno dla każdego jednego człowieka przypada tzw. 400 "drugich połówek".
Veni Vidi Vici
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Paweł »

wang pisze:Podobno dla każdego jednego człowieka przypada tzw. 400 "drugich połówek".
Ouhh... chyba jednak troche za duzo :emm:

Co do Twojego kolegi Diana, to rzeczywiscie moze sie bac, ze kolejny zwiazek skonczy sie tym samym i ze nie ma sensu ingerowac sie tak bardzo. Zreszta kazdy jest inny i najlepiej bylo by chyba porozmawiac z nim w cztery oczy o tym.

Poza tym sam ide na ksiedza... (-;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Montana »

A mi sie wydaje, ze ten Twoj kolega chce pokazac "calemu swiatu", ze jesli jedna dziewczyna tak go potratkowala, on tez tak potrafi i teraz zarywa dziewczyny "dla szpanu". Ale wierz mi, ze jak spotka TA to przestanie tak sie zachowywac...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Diana »

z tego co wiem to tamten związek zakończył się z jego winy wiem że on cierpiał ale czy on nie widzi że przez niego cierpia niewinne dziewczyny.On jest przystojny i wykorzystuje to. :(
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: macey »

Diana pisze:.On jest przystojny i wykorzystuje to.
a jak :P fajno ma..
[typowo męski punkt widzenia]
muahahahhaha :twisted: :fuck:
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Diana »

no nie wiem ktoś kto nie szanuje innych w końcu straci i szacunek do siebie
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: macey »

nuuuu... i w koncu chopak popelni samobojstwo...
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Diana »

No oby nie mam nadzieje że się szybko zmieni zacznie szanować płeć piękną i przestanie ranić
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Piqs - X »

nuuu .... ja nie wiem, taki materialistyczno-szowinistyczny warchlak :D
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: alexandrynka »

ciekawa jestem co zrobi Twoj kumpel jezeli trafi na laske taka jak on sam... tzn.na taka ktora juz w przeszloscie przejechala sie na uczuciach jakiegos kolesia albo na jakims zwiazku w przeszlosci, ktora rowniez bawi sie innymi, nie dba o nikogo(oprocz siebie-oczywiscie) tylko bierze-nie potrafiac dac nic od siebie, a jej glownym celem jest po prostu dobra zabawa...
ciekawa jestem czy on sie w niej zakocha czy moze ona w nim-no i jak sie potraktuja?on ja zostawi?moze ona jego?
albo
zakonczy sie to w koncu happy endem tzn. zostana razem i beda zyli dlugo i szczesliwie...
tak sobie pogdybalam-no ale jak juz spotka kogos takiego to napisz koniecznie, bo jestem ciekawa jak zakonczy sie moja wyimaginowana historia Twojego kolegi
CARPE DIEM!
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: Mirriam »

W pelni zgadzam sie z Alexandrynka. W koncu trafi na dziewczyne taka jak on. Gorzej jesli sie w niej zakocha, a ona go potraktuje tak jak on obchodzil sie z innymi dziewczynami... Z jednej strony mogloby mu to pomoc,ale za zadne skarby mu tego nie zycze. Mam nadzieje ze wreszcie spotka swoja milosc i beda ze soba szczesliwi... :)
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Dlaczego tak jest?

Post autor: alexandrynka »

ja tez absolutnie nikomu zle nie zycze-mam nadzieje ze w koncu sie zakocha- no bo przeciez tacy przystojni faceci ,ktorzy tylko bawia sie dziewczynkami sa dla nas duuuzym zagrozeniem drogie panie...
wiec oby takich jak najmniej! :wink:
CARPE DIEM!
ODPOWIEDZ