Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: bober »

Oj nie zgadzam się z wami! i to bardzo się nie zgadzam, to że ktoś jest zadbany i pewny siebie nie czyni go złym człowiekiem!
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: Wang »

bober pisze:Oj nie zgadzam się z wami! i to bardzo się nie zgadzam, to że ktoś jest zadbany i pewny siebie nie czyni go złym człowiekiem!
ale to nie o to chodzi bober... to dobrze, jeśli ktoś jest pewny siebie, bo wtedy do czegoś dojdzie w życiu. Ale są ludzie, którzy już przesadzają z tą pewnością siebie. Ciągle sobie mówią jacy oni nie są wspaniali, piękni, mądrzy itd, a często bywa, że tak naprawde tacy nie są.
Veni Vidi Vici
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: bober »

Wiem o kogo Ci chodzi, ale nie zawsze tak jest, czasem wystarczy jedno zdanie, a ludzie już biorą Cię za jakiegoś lalusia co siedzi godzinami w łazience i dopieszcza buźkę... wiem coś o tym ;-o
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: mmloda »

hm a ja mam ludzie do was pytanko czy podobaja sie wam taki dziewczyny sztuczne. Juz wyjasniam o co chodzi. Wlosy ma taka sope krecone oczywiscie sztuczne i cale blond pomalowane. Paznokcie sztuczne akrelowe. Makilaz taki. Sztuczna opalenizna czyli solarium. Ale tak mocno opalona ze az brzydko wyglada. Isztucznby chod. I co myslicie
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: bober »

... do tego ubrana na różowo... i na stos z nią! :-]
Myślę, że to wyraźnie określa moje poglądy hyhy ];->
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: mmloda »

wiecie co nie wiem gdzie to dokladnie napisac ale pisze tu. Nigdy nie zmienie forum bo jak przegladam innego to piszaq jakies bzdury dlatego to forum najbardziej mi sie podoba i pozostane przy nim
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
iiskierkka
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 18.07.2003, 12:54
Lokalizacja: Brodnica

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: iiskierkka »

hm...... ta dziewczyna zeby to brzydko nie powiedziec ale pewnie tak troche daje sie chlopakom jesli tak to znaczy ze wiem ktora to mmloda powiedz oki
buhehe
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: ::PiotreK:: »

w 100% podzielam zdanie bobera
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: Wang »

mmloda pisze:hm a ja mam ludzie do was pytanko czy podobaja sie wam taki dziewczyny sztuczne. Juz wyjasniam o co chodzi. Wlosy ma taka sope krecone oczywiscie sztuczne i cale blond pomalowane. Paznokcie sztuczne akrelowe. Makilaz taki. Sztuczna opalenizna czyli solarium. Ale tak mocno opalona ze az brzydko wyglada. Isztucznby chod. I co myslicie
laleczki barbie :oops2:
Zawsze miałem z takich dziewczyn polewke... aż się czerwone robiły... chociaż taka warstwa pudru troche to tłumiła.
Veni Vidi Vici
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: mmloda »

hm ale ona mysli ze jest piekna i wszystkim chlopakom sie podoba a jak zauwazylam to tylko stare dziadki sie za nia ogladaja.
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
bytes
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 21.05.2003, 15:20

Re: Dlaczego niektórzy chłopacy są wybredni ??

Post autor: bytes »

.....:::::piotrek:::::... pisze:moze ja sie wypowiem jako przedstawiciel plci brzydkiej
menzczyzni wcale tacy niesa przynajmniej wiekszosc jak sie zakochuje naprawde to niepatrzy sie tylko i wylacznie na wyglad
Moja dziewczyna niemaluje sobie paznokci na taki kolor na jaki ja jej kaze robi wszystko co jej sie podoab :oops2:
Czesc wam wszystkim!.
ODPOWIEDZ