kochany walniety komputer

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ
aniapakero
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 01.06.2003, 17:29
Lokalizacja: Lodz / Hilden

kochany walniety komputer

Post autor: aniapakero »

Nie wiem jakie sa wasze kompy ale moj doprowasza mnie do...sama nie wiem jak to nazwac :x
czego to on nie robi! ostatnio jak siedzialam w internecie to cos mu odbilo i zaczol mi zamykac i wlaczac rozne strony, myszka niedzialala i ogolnie mial jakies problemy.
Ostatnio czasem przy wlaczaniu buczy jak traktor (zawsze sie wtedy boje ze wybuchnie :wink: Moj tata stwierdzil ze cos jest nietak z wentylatorem.
Co jakis czas nie chce sie wlaczyc, nie mozna wlaczyc gry( bo cos mu odbija i postanawia miec tylko 16 kolorow :emm: ,co jakis czas wymysla to coraz nowe dziwactwa przez ktore go nieznosze...
A czy wy macie tez takie komputery?
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: kochany walniety komputer

Post autor: bober »

Mój jest grzeczny ;>>>>


Ale jak bym był Tobą to bym poszedł się wypłakać do konta ;DDDD
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
SPAJDEREK
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 08.08.2003, 22:59
Lokalizacja: Manhattan City

Re: kochany walniety komputer

Post autor: SPAJDEREK »

Też miałem z moim kompem podobne problemy i pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, jest sprawdzić czy na kompie niemasz virusa/ów Drugą rzeczą, żeby Ci okinka nieskakały, jest wymiana myszki lub klawiatury, albo obydwoje :wink: No a na konic pozostaje jeszcze formatowanie dysku, usunięcie partycji, utwożenie partycji, formatowanie dysku.
w moim przypadku pomogło musiałem tylko wymienić mysze i teraz jest wszystk ok
(y(u
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 08.07.2003, 23:02
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: kochany walniety komputer

Post autor: (y(u »

a najlepiej wyrzucić za okno :mrgreen:
do kompa trzeba mieć przede wszystkim podejście
tak ten warkot to wiatraczek - wystarczy okresowe czyszczenie z kurzu (rozkręcić, wyczyścić, wymyć, wydmuchać, skręcić)
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kochany walniety komputer

Post autor: MGT »

moj nie jest zbyt grzeczny, ale autorce (chyba jestes pania, nie zwrocilem uwagi) proponuje formata i czystego sysa, jakiegos dobrego antywira i firewalla o ile masz zew IP...
ODPOWIEDZ