Koniec Wakacji... :((((

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Koniec Wakacji... :((((

Post autor: M_a_R_o »

Czesc wszystkim... Fajne to forum.... zarypisty klimat :D.... no ale tak bardziej nawiazujac do tematu to dzisiaj w sumie mija juz ostatni dzien wakacji :(... jakos szybko to zlecialo... A wiec jak wam sie podobaly tegoroczne wakacje ?? co porabialiscie ?? gdzie byliscie ?? i jeszcze jedno pytanko czy chce wam sie wracac do szkoly ??
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koniec Wakacji... :((((

Post autor: Anuś »

elo!! ja nie chcę szkoły!!chcę wakacje!! a byłam ponad 2 miesiące w Kanadzie...Było spox,ale za długo...:) Tęskniłam za znajomymi i w ogóle...I ponieważ mało wakacyjnego czasu z nimi spędziłam chcę jeszcze wakacje!! A tu szkoła za 2 dni... buuuuu:(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Syquest
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 27.06.2003, 16:07
Lokalizacja: PiŁa

Re: Koniec Wakacji... :((((

Post autor: Syquest »

Wakacje powinny trwać 10 miesięcy a rok szkolny 2 :hihi:
Pozdrawiam
Syquest
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: Koniec Wakacji... :((((

Post autor: M_a_R_o »

Syquest pisze:Wakacje powinny trwać 10 miesięcy a rok szkolny 2 :hihi:


ehm.... mi tam by wystarczylo tak po polowie 6 miechow wakacji i 6 szkoly :mrgreen: :mrgreen:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Koniec Wakacji... :((((

Post autor: SkaTe_GirL »

Oj nie marudzcie.Szkola to najgorsze co moglo Nas spotkac ale w gruncie zeczy byloby bez niej nudno. ;P Przeciez w tym okropnym czyms (szkole) sa takze dobre chwile : wycieczki czy...zakonczenie roczq szkolnego ;P hehe ale tak serio nO coz przeciez ze szkoly mamy naweicej znajomych wiec... ; -]
Piszemy petycje do Ministerstwa Edukacji o przedluzenie wakacji ;P Przez te 2,5 miecha nie wypoczniemy wystarczajaco aby wziasc sie do rOboty na nastepny rok szkolny ; -]
A teraz wracajac do tematu.Bylam tylko nad morzem ale w sumie tego nie zaluje.Moze w lipcu troszke sie wynudzilam ale za to sierpien...mRRrrrRR ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Koniec Wakacji... :((((

Post autor: bober »

Rypciać wakacje, najwyższa pora do szkoły! (-:[
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Koniec Wakacji... :((((

Post autor: Wang »

haha, bober pilny uczeń... :D

Ja w czasie wakacji nie wiele wypoczołem. Jedynie gdzie byłem, to nad polskim morzem na 3 dni, ale bardzo nie mile to wspominam. I byłem też na weekend u rodziny w Mielcu, gdzie troche popiłem z całą rodziną. To wszystko... niestety nie wyjechałem nigdzie indziej. Lipiec - masakryczny miesiąc, nawet nie chce o nim pamiętać. Sierpień - troche lepszy... a właściwie niecałe dwa tygodnie z sierpnia wspominam bardzo mile.
A do szkoły nie chce wracać, ale i tak się zbytnio tym nie martwie, że już jutro do szkoły. Spotkam przyjaciół, znowu zaczną się mecze koszykówki między szkołami :) A 24 września rozpoczynają mi się praktyki, które będą trwały miesiąc :D Więc i tak na razie nie będę się uczył.
Veni Vidi Vici
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Koniec Wakacji... :((((

Post autor: alexandrynka »

wakacjhe sa zawsz milym odskokoiem od szrej rzeczywistosci.po 10 dlugich miesiacach przychodza nagle ONE-tak szybko i mozna by powiedziec niespodziewanie.ledwo wrocimy do szkoly a tu juz z powrotem lato.mam nadzieje ze ten rok tez taki bedzie.chociaz teraz perspektywa 10 ciezkich misiecy zakuwania wcale mi sie nie usmiecha...
CARPE DIEM!
ODPOWIEDZ