KASA!!!!!!!!!!

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Zablokowany
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Fighter »

Czas tu troche rozruszac towarzystwo :mrgreen: .
Czemu dziewczyny leca na kase (leca choc mowia ze nie :D ) ??????????
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: macey »

o w morde... Fighter powstal z martwych :D

temat... hym.. ja akurat nie znam takiej dizewczyny .. moje przyjaciółki mam zupelnie inne.. wiec nie wiem co tu powiedizec..
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: mmloda »

hmmm czy ja wiem czy leca mi ale nie wiem czy wszystkim dziewczyna nie zalezy na kasie tylko na charakterze i niczym wiecej!!!! Moze dlatego mowie tak bo mam troche kasy......
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: bober »

Wiadomo jakie dziewczyny lecą na kasę, a dlaczego lecą? Bo są puste, głupie i ograniczone!
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Syquest
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 27.06.2003, 16:07
Lokalizacja: PiŁa

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Syquest »

dresiary, sztuczne nawalone blondynki
Pozdrawiam
Syquest
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Anuś »

ja wcale nie uważam że dziewczyny lecą na kasę. a już na pewno nie wszystkie!! ja taka nie jestem, a co więcej, głupio bym się czuła gdyby cłopak dawał mi drogie prezenty itp. Więc nie mówcie proszę, że wszystkie dziewczyny lecą na kasę.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Fighter »

macey pisze:o w morde... Fighter powstal z martwych :D

Widze ze niektorzy dalej mnie pamietaja :mrgreen: .

Mmloda leca i to jest pewne, nawet te ktore nie sprawiaja takiego wrazenie (odrazu mowie ze sa wyjatki bo mnie plec piekna zaraz zlinczuje) :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
mafi0za
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.07.2003, 15:25
Lokalizacja: BrOdNicA!

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: mafi0za »

Masz racje ziomek ale są wyjątki ale to bardzo zadkie chociaz znam takie :) ale trudno im sie dziwic postaw sie w ich sytuacji to zobaczymy czy nie bedziesz laciał. Załózmy ze jestes dziewczyną spoko sie ubierasz same firmowe ciuszki i nagle poznajesz chłopaka lama z niego ubiera sie z ciuchy np. z targu albo ze sklepu z urzywana odzieża i nigdy nie ma kasy czy bys chciał z nim chodzić ???? Stary w dzisiejszych czasach tylko sie liczy KASA nic wiecej bez kasy to nawet jak umrzesz to cie nie pochowaja za free . Nie ma nic za darmo !!! i to jest PRAWDA !!!
JestEm 1 nb-1 :P
mmloda ma fajny tyłek EHeh :P
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: bober »

Anusia25 pisze:(...)Więc nie mówcie proszę, że wszystkie dziewczyny lecą na kasę.
Sorki, w swoim poście nie spracyzowałem, ale chodziło mi, że są takie dziewczyny, a nie, że wszystkie takie są! ;>
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Wang »

Hmm.. ciekawy temat. Bo osobiście znam dziewczyny, które lecą na kase... przykład: moje koleżanka z którą jakiś czas temu rozmawiałem.. przyznała mi, że NIE CHCE mieć faceta, który jest biedny, albo ma malo kasy. Chce mieć bogatego, żeby ją utrzymał. I to prawda.. tylko takich sobie wyszukuje, a brzydka nie jest...
Ale ona jest oczywiście wyjątkiem z moich znajomych, przyjaciółek. Np. moja dziewczyna nie chce żebym za nią płacił. Jak szliśmy do kina to ja chciałem zapłacić za nią... ona uparła się, że chce być niezależna, że nie chce żebym ja płacił za nią. Cóż mogłem zrobić, chwile się droczyliśmy, ale w ostateczności ja zapłaciłem za siebie, a ona za siebie. Dobrze to o niej świadczy, chociaż i tak następnym razem znowu będę się upierał, że zapłace za nią... a do kina idziemy w piątek :)
Veni Vidi Vici
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Roshowa »

hejjj I mnie też prosze wykreślić z listy lecących na kase :D Możecie nie wierzyć, ale ja akurat mam inne kryteria oceny :P
Catzz Rulzz!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Fighter »

Roshowa pisze:hejjj I mnie też prosze wykreślić z listy lecących na kase :D Możecie nie wierzyć, ale ja akurat mam inne kryteria oceny :P
Mowisz hay hay mam hayhays daj sie poderwac hay :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: SkaTe_GirL »

PhI! Ten temat obraza niektore dziewczyny. . . tak mi sie zdaje. . .
wogole to bezsensowne. . . faceci jak widza bogata cizie to tesz na nia leca. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Fighter »

SkaTe_GirL pisze:PhI! Ten temat obraza niektore dziewczyny. . . tak mi sie zdaje. . .
wogole to bezsensowne. . . faceci jak widza bogata cizie to tesz na nia leca. . .
Taaa, prawda w oczy kole 8) .
Jeszcze mi sie nie zdarzylo widziec zeby facet na kase lecial, a dziewczyne tak :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: SkaTe_GirL »

rozejrzyj sie dobrze dookola siebie a zobaczysh a nie "oczy szeroko zamkniete" dobrze jest kogos oczerniac...itd ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Fighter »

SkaTe_GirL pisze:rozejrzyj sie dobrze dookola siebie a zobaczysh a nie "oczy szeroko zamkniete" dobrze jest kogos oczerniac...itd ;P
Rozgladam sie i widze to co widze, a nie ciemnosc tak jak nie ktorzy 8) .
Wiadomo ze krytyki nikt nie lubi, ale takie jest zycie.
Ostatnio slyszalem rozmowe dwoch dziewczyn, w wieku gdzie 25 lat. W trakcie rozmowy jedna z ow dziewczyn zaczyna opowiadac o swoim chlopaku i mowi "... wiesz mam spoko chlopaka, ma samochod z wygodnymi siedzeniami, nawet jest klimatyzacja..." (co to ma byc :emm: ).

Rozejrzyj sie wokol, popatrz na swoje kolezanki i powiedz ze kasa sie nie liczy; coz to moze byc ciezkie co?? :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: bober »

Fighter pisze:Jeszcze mi sie nie zdarzylo widziec zeby facet na kase lecial, a dziewczyne tak :D
Widzę, że Ty starasz się być taki kontrowersyjny, jakiś silniejszy czy coś, już pamiętam kiedyś taki byłeś, potem przepadłeś bez śladu, ale teraz widzę, że znowu... Myślisz, że jesteś taki sprytny, a gówno wiesz, nie widziałeś jak faceci lecą na kasę, to nic nie widziałeś! I naprawde powinieneś przeprosić tutejsze dziewczyny, że taki z Ciebie kretyn i piszesz chamskie posty!
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Fighter »

Bober kogo mam przepraszac???. Poczytaj wyzej powiedzialem ze nie wszystkie takie sa, czytaj uwaznie.
Malo wiem - racaja w koncu nie wiele przezylem, ale pewnie ty mniej niz ja. Sprytny jestem mow jasniej, w czym niby???.
Kretyn jestem???? - coz w koncu to ty kultora blyszczysz, a nie ja cham:D
Jestem silniejszy???. Zalezy w czym.
Kontrowersyjny??? - moze i tak, ale czy na pewno. Powiec cos co wskazuje na to, a jesli nie to nie uzywaj wyrazow ktorych znaczenia nie znasz.
Co sadzisz w takim razie o wymianie pogladow???. Jesli ktos mysli inaczej to jest kretynem, chamem itp. . Swiat nie jest tylko taki jak go ty widzisz, kazdy postrzega go podobnie badz odmiennie.
Moze chcesz sie cofnac do czasow komuny, gdzie ciemnote wciskali i partia myslala za wszystkich, cenzura byla powszechna, a wlasne zdanie nie istnialo.
Najlepiej ocenianie zacznij od siebie.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: KASA!!!!!!!!!!

Post autor: Anuś »

ja chciałam jeszcze raz napisać że nie wszystkie dziewczyny lecą na kasę!! I skończmy ten temat, bo każdy wie swoje i nikt nikomu nic nie wytłumaczy!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Zablokowany