??? pomóżcie!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
yula
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 27.05.2003, 19:38
Lokalizacja: tajemnica :-)

??? pomóżcie!

Post autor: yula »

Sytuacja jest taka: mój kumpel chodził z dziewczyną, która ubzdurała sobie, że chce jej go odbić, a to tylko mój kumpel, nic więcej. Często wracamy razem ze szkoły alb rozmawiamy... Laska cały czas się na niego obrażała kiedy ze mną gadał... No, i w końcu... zerwał z nią, a ja mam okropne poczucie winy! Mówi, że ma prawo do swoich przyjaciół, ale mi jest strasznie głupio. Czy powinnam coś zrobić?
napisała Nirvana-fanka ;-)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: DianaR »

Nic nie możesz zrobić. To była jego decyzja. Chłopak chyba wie co robi. Być może bardziej mu zależy na tobie niż na niej...
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: Aniołek »

laska okazała się nie warta świeczki...
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: ::PiotreK:: »

wiesz bylem w bardzo podobnej sytuacji jak ten chlopak
po prostu olalem ta której cos niepasowalo to moja sprawa

wiec sie nieprzejmuj on wie co robi
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: DianaR »

Ostatnio też z moim kumplem laska zerwała, bo miała wonty, że on się ze mną spotkał. Ale kilka dniu później się okazało, że to był tylko pretekst!!! Taką możliwość też weź pod uwagę!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: Montana »

Ja tez uwazam, ze nie powinnas sie przejmowac ale wrecz przeciwnie!!! Jesli on z nia zerwal tylko dlatego, ze przeszkadzalas mu, to moze tylko oznaczac, ze jemu bardzo na tobie zalezy !!! A takich kumpli nie spotyka sie na kazdym rogu !!
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: Anuś »

na twoim miejscu nie przejmowałabym się aż tak. Tamta laska była strasznie zazdrosna...chciałabyś chodzić z kimś takim?? bo ja nie...a twój kumpel znajdzie sobie dziewczynę, dla której jego znajomi nie będą przeszkadzali...I wszystko będzie dobrze =) 3maj się
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: PLAGIATT »

hm... chłaopak dobrze zrobł wkońcu nie są małżeństwem a po 2 ażdemy należy się odrobina prywatności i każdy ma prawo mieć przyjaciół i spędzać z nimi czas.... widać iż poraz kolejny moja teoria na temat dziewczyn okazała się prawdziwa :twisted:
Dziewczyny są puste.... ( nie wszystkie ale większość )
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: DianaR »

PLAGIATT MASZ SZCZĘŚCIE ZA TEN NAWIAS!!!

Trochę zazdrosci nie zaszkodzi, ale w nadmiarze wszystko szkodzi.
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: Montana »

odnoszac sie do wypowiedzi Plagiata (tej mniejsza czcionka) :) powiem wam, ze, jak juz gdzies pisalam, bylam na biwaku i byl chlopak z rownoleglej klasy. Wszystkie dziewczyny uwazaly go za bezdusznego chama, wyzutego ze wszystkich uczuc, zapatrzonego w siebie. Mial takie same zdanie o dziewczynach jak Plagiatt. Ja nie znalam go , ale jak poznalam, stwierdzilam, ze jest bardzo sympatyczny i ze oni nie maja racji tak sadzic.....postanowliam jednak to sprawdzic i caly dzien i noc przegadalam z nim. Okazalo sie, ze chlopak jest okropnie wrazliwy, strasznie zakompleksiony i tak naprawde brakuje mu kogos bliskiego....Udalo mi sie tez zmienic jego podejscie do dziewczyn, wytlumaczylam, ze nie wszystkie sa plotkarami, zapatrzonymi w siebie i swoje kosmetyki laleczkami....Na poczatku nie wierzyl, ale przed samym wyjazdem powiedzial mi, ze bardzo zmienilam jego podejscie do zycia. On zyskal to a ja swietnego kumpla ! :) :) :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: DianaR »

A jednak jeszcze wiele rzeczy może nas zaskoczyć!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: __Michalina__ »

nie przejmuj sie
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: Basko »

Olej to, olej ją. Jakby mu tak na niej zależało, to by nie zerwał z nią, a znalazł inne wyjście w tej sytłacji. Skoro nie chciało mu się wysilać, tzn. że mu ona wisiała. Powinnaś się cieszyc, że masz takiego przyjacila
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: ylka »

Chyba nic. To ta dziewczyna byla za bardzo zazdrosna i zaborcza. Egoistka? Przeciez nie moze miec go tylko dla siebie. Taki jest ten swiat. Ale powinna powiedziec mu o tym swoim problemie i na pewno dogadaliby sie, znalezliby jakies rozwiazanie. ;) Ale jak mowie - trzeba rozmawiac.
smile like a melon slice : )
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: Indianka »

No i bardzo dobrze zrobil, ze z nia zerwal, z taka zazdrosnica nikt by nie wytrzymal 8)
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: SkaTe_GirL »

Jednym slowem piszac nie masz co czuc sie winna...to nie twoja wina tylko tamtej ze nie potrafila sie "dzielic" tym chlopakiem.Przeciz nikt nigdy nie bedzie nalezal tylko do jednej osoby. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: ??? pomóżcie!

Post autor: Guru ® »

no masz racje tak nie mozna :D tez tak mysle. zeby sie obrazac ze on z nią rozmawia wow. zlej to ona na pewno ma nie równo !!!
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
ODPOWIEDZ