1 rozmowa

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

1 rozmowa

Post autor: macol »

Poznałem ostatnio pewną dziwwczyne w internecie i zaczeliśmy rozmawiać, ona zachciała zmienić temat, i ja miałem coś wymyśleć, no i klapa, jedyne o czym umiem rozmawiać to internet, komnputer, itp.
Udało mi się jakoś wymigać, no ale nienadługo. O czym bym mugł z nią rozmawiać. POMOCY.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: 1 rozmowa

Post autor: Wang »

o jej zainteresowaniach, jeśli jakieś ma, bo ostatnio nie wiele takich dziewczyn poznaje. Najlepiej spróbuj ją poznać jakoś bliżej... opowiadajcie sobie różne sytuacje z życia. Wtedy z czasem będziecie mieli coraz więcej różnych tematów do rozmowy. Możesz też zadawać jej trudne pytania, czasem troche prywatne, ale jeśli chodzi o pytania osobiste, to bądź... delikatny ;) . Rozmawiaj z nią o niej... o tobie. Proś o pomoc, jeśli będziesz miał z czymkolwiek problem. Jakieś tematy muszą się znaleźć!

Powodzenia...
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: 1 rozmowa

Post autor: SkaTe_GirL »

HmMMMm mozna nowy temat zaczac tak ... : Wiesh Ciebie interesuja zupelnie inne rzeczy niz mnie...moze opiwiesh mi o nich troszq ;P a potem ja jesli bedziesh kciala ponawijam Ci troszke jak zaczela sie moja przygoda np z komputerem. Rush glOwka chlopcze ;) hMMm internet ma to do siebie ze mozna na najglupsze tematy pogadac ( ofkors nie zawsze) i nikt nie bedzie mial Ci tego za zle.Spytaj sie jej co lubi czego nie i dlaczego :P Co sadzi np o hMMM wypowiadaniu sie na forum... ;D itd. powodzonka ;)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: 1 rozmowa

Post autor: Diana »

możecie porozmawiać np, o tym o czym rozmowaiać na randkach :mrgreen:
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1 rozmowa

Post autor: ylka »

A musisz koniecznie z nia rozmawiac? Sese :P :twisted:
smile like a melon slice : )
Skate-nb-1-mafi0za
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 28.07.2003, 17:50
Lokalizacja: brodnica

Re: 1 rozmowa

Post autor: Skate-nb-1-mafi0za »

o wszystkim gadaj ziomek co podpadnie :D o żeczach smiesznych zeby beka była :D
:twisted:
wiec wszystko jest jasne i good :)
Ale czemu ja jestem taki nie dobry :(
No cóż los nikt mi nie pomoże i nic :(
Cya
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: 1 rozmowa

Post autor: Roshowa »

hehehe gadaj o wsyztskim co ci wpadnei do głowy =) dzisiaj całkem ciekawa rozmowa się wywiązała u mnei natemat ... łaskotek =))
Catzz Rulzz!
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: 1 rozmowa

Post autor: mmloda »

normalnie powiem ci szczerze ze czasem tez nie mam co mowic do pisze byle co tylko co sie da ale zawsze cos poomysle albo wysylam buzke badz obrazek jakis i jest okey. Albo mowiue prostu z mostu ze nie wiem co wymyslic
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
TEDI
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 09.06.2003, 19:18
Lokalizacja: Białystok

Re: 1 rozmowa

Post autor: TEDI »

zakladam ze ona jest porzadna dziewczyna

na pewno nie mozesz gadac ciagle o sobie, nie chwalic sie ze masz iles tam gierek czy pucharow, raczej zadawaj pytania dotyczace jej zycia ale nie intymne
nie gadaj o swoich i jej bylych
pokazuj zainteresowanie tematem i jej osoba, usmiechaj sie i minimalnie krytykuj, zadaj czasem trudne pytanie, posmiej sie z niej troche, nie zgadzaj sie ze wszystkim co powie gdyz moze pomyslec ze jestes lizusem, nie zaszkodzi komplement i jakis wybryk w postaci kwiatow, mozesz nawet z nia isc do kwiaciarni, nie przeklinaj, nie ogladaj cialka bo przeciez nie chcesz byc zbokiem w jej oczach, jakos ja przypadkiem dotknij w ludo czy reke, moze poczuje ciebie i zateskni pozniej?
nie boj sie mowic "nie wiem" lepsze to niz zmyslac, mala sprzeczka musi byc :hihi:

porady srawdzone w 99% dzialajace na porzadne dziewczyny
na pewno zaprocentuje
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: 1 rozmowa

Post autor: Indianka »

Dziewczyny lubia, jak rozmawia sie z nimi o tym, co je interesuje. Np. mowi Ci, ze lubi sluchac muzyki. Pytasz, jakiej. Ona na to: rock, metal. Ty: "a wiesz, ja nigdy nie umialem rozrozniac gatunkow metalu. Czym sie rozni black od death?" I wtedy ona zaczyna nawijac, a potem schodzi na jakies tam inne sprawy... Grunt to dowiedziec sie, co ja kreci :P wtedy jakos tam na pewno pojdzie rozmowa!

To sie pomadrzylam.
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1 rozmowa

Post autor: ylka »

A czym sie rozni black od death? :|
smile like a melon slice : )
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: 1 rozmowa

Post autor: macey »

tym czym white od life
:D :lol:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: 1 rozmowa

Post autor: Fighter »

No wiec podbudowac ciebie trzeba.
Dziewczyny maja to w sobie ze lubia mowic i byc sluchane. Wystarczy ze bedziesz dobrym sluchaczem to na poczatek wystarczy.
O czym rozmawiac ot problem. O wszystkim np. pogoda, polityka (Kwasniewska na prezydenta :D ), sport, ale najlepiej rozmawiaj o niej (spytaj czemu tak ladnie wyglada).
Mam pytanie, miales juz wczesniej do czynienia z dziewczynami czy to pierwszy raz????? :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ