wasy

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ven0m
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 08.01.2003, 16:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: wasy

Post autor: ven0m »

Powinno to zależeć od ciebie, ale lepiej sie ogól :lol:
"Wszystkim, czym jesteście, jesteście przeze mnie, i wszystkim, czym ja jestem, jestem tylko i jedynie przez was."
A.Hitler 30 stycznia 1936
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: wasy

Post autor: emailowiec »

ven0m pisze:Powinno to zależeć od ciebie, ale lepiej sie ogól :lol:
ekhm ven0m, czy ty nie czytasz postów?? Carlos juz dawno zgolił wąsy... :lol:
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: wasy

Post autor: Fighter »

Ale problem golic czy nie golic :D .
Twoj ojciec ma racje zacznij golic jak najpuzniej chyba ze chcesz miec cholernie duzy i twardy zarost.
Oj ludzie co za problemy :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
goli
Młody aktywny
Posty: 41
Rejestracja: 28.01.2003, 21:58

Re: wasy

Post autor: goli »

czy o takie rzeczy trzeba sie pytac ojca majac np. 16 lat? :S
ZeT
Młody aktywny
Posty: 50
Rejestracja: 06.01.2003, 21:42
Lokalizacja: Racibórz

Re: wasy

Post autor: ZeT »

Wy to macie problemy... 8)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: wasy

Post autor: Basko »

A ja jestem dziewczyna i nie mam wąsów, więc nie mam problemu :mrgreen: Ale jakbym była facetem to golenie by mi się znudziło i wolałabym używać wosku do twarzy. Tak robi kolega mojej siostry ( żaden pedał) i rosną mu wolniej i rzadsze. Może to jest dla was- facetów jakiś sposób.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: wasy

Post autor: Piqs - X »

Ja to tam sie teras gole .. żeby potem .. tak na wakacje .. bródke zapuścić 8)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: wasy

Post autor: Phantom »

Ja się nie golę, bo nie muszę :nom:

Oby jak najdłużej :P

;)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: wasy

Post autor: DianaR »

Chłopy wy się cieszcie wy tylko musicie brode golić, a kobiety to całe nogi i inne części do ogolenia mają. Wiecie ile to zajmuje czasu?? :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: wasy

Post autor: Phantom »

Na całe swoje szczęście nie wiemy :mrgreen: Ale to mało jest takich "facetów" co się depiluje :?: :emm:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: wasy

Post autor: Paweł »

ehmmm... te włosy ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: wasy

Post autor: Kamil »

PhantOm pisze:Na całe swoje szczęście nie wiemy :mrgreen: Ale to mało jest takich "facetów" co się depiluje :?: :emm:
Nogi i pod pachami to chyba nic zlego, przeciez to wyglada oblesnie :-/
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: wasy

Post autor: DianaR »

No tak tylko tak jak 10% kobiet sobie nie goli nóg, tak tyle samo facetów je goli :P
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

re

Post autor: __Michalina__ »

OGOL SIE!!!sory ze tak drastycznie ale dziewczyny sie tym brzydzą , nie mowia tego tak oficjalnie ale zawsze o tym plotkuja w "babskich pogaduszkach :) :zdziwko: :tak:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: wasy

Post autor: Phantom »

Czego się brzydzą :?: :zdziwko: Wąsów :?: :zdziwko:
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: wasy

Post autor: __Michalina__ »

no...nie ze sie brzydzą ale zawsze mowią " kurwa ten to by se mogł w końcu tego wąsa zgolić fuujjj... czy on sie nie widzi w lustrze" lub "fajna z niego dupa ale bez tych wąsów" no i coś w tym stylu ... jak tak tylko powiedziałam rade na przyszłość
spanner15
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 26.08.2003, 21:42
Lokalizacja: Piaseczno

Re: wasy

Post autor: spanner15 »

korfa ludzie golcie sie jak tylko cokolwiek zobaczycie....najgorzej jeszcze jak macie taki "meszek" i sie pepsi napijecie i nie obetrzecie :D ahahaahah...;) mówicie starym "gole się i już" bierzecie maszynke ojca albo se kupujecie nową najlepiej+pianka dobra (najlepiej taka w żelu) i luuz ;)
Dla mnie golenie się to przyjemność ;) i trwa krótko...tylko matka mnie namawia, żebym se włosy pod pachami ogolił (Ahahahaha) ale nie wiem...jeszcze bede jak pedał wyglądał :P ale tak to te włosy też za "smacznie" nie wyglądają ;)
raz luz raz ch**nia..takie życie ;)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: wasy

Post autor: DianaR »

No! W końcu któs tu wykazał konkretne zdecydowanie!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: wasy

Post autor: Indianka »

Ja tam jestem dziewczyna i sie nie znam, ale moze jak ktos jeszcze nic nie ma, to niech sie jeszcze nie goli "dla zasady", bo potem mu bedzie takie grube futro odrastalo i brzydkie i fuj :wink:
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
ODPOWIEDZ