nerwica

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: nerwica

Post autor: Anuś »

masz nerwicę?? współczuję...mi wystarczy że mam tiki nerwowe...teraz znów się zaczynają...Stresuję się...pozdrawiam
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: nerwica

Post autor: Piqs - X »

Mi coś w brzuszku tika =P .. nie wiem dlaczego .. i nei wiem co to .. ale tika .. jak gram :) ..
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: nerwica

Post autor: Piqs - X »

A je tam .. czasem mam w brzuszku, czasem mam w nodze, czasem w srodku oka, czasem biceps .. przywzyzaiłem sie (-; .. da sie z tym zyc :D
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: nerwica

Post autor: Basko »

Też mam nerwice, polegającą na tym, że jak się zdenerwuje ( a może to być byle głó**o) zaczynam ryczeć jak opentana, dusić się, nie mogę złapać oddechu. Nerwice odkryto u mnie jak leżałam w szpitalu na serce, ponieważ do tego wszytskiego jeszcze mnie serce kuje.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: nerwica

Post autor: Wang »

ja raczej jakiejś nerwicy nie mam... ale zawsze gdy się stresuje czymś to musze iść do... WC! Po prostu mój żołądek w takich momentach nie wytrzymuje.
Veni Vidi Vici
Malamarshall

Re: nerwica

Post autor: Malamarshall »

Kurna :( Ja tez mam straszna nerwice.To okropne.Nie nawidze tego.Trzesa mi sie rece i wogole nie moge normalnie nic zrobic :( Strasznie mnie to denerwuje... musze cos z tym zrobic bo jak nerwicy dostaje to az sie wstydze, jak ludzie sie na mnie patrza a ja cala sie trzese :|
Pomóżcieeeee!!!!!
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: nerwica

Post autor: Indianka »

Powiedz sobie, ze masz zdrowko jak rybka, to tak bedzie! A jak bedziesz sie nad tym zastanawiac i martwic, to sie zrobi jeszcze gorzej. :hihi:
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: nerwica

Post autor: Mirriam »

Ja mam na bank tiki nerwowe. A ostatnio jak się wkurzę to zaczynam płakać, rzucać wszystkim co mi w ręce wpadnie i drzeć się na winowajcę (najczęściej ktoś z rodziny, chociaż nie zawsze)... I tak się zastanawiam czy to jest nerwica czy może histeria...?? :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: nerwica

Post autor: mmloda »

o jaaaaa normlanie bardzo ci wspolczuje hmmmmm ale nie wiem czy bedziesz mial juz zawsze nerwice ale chyba takk nie chce cie martwic.......
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: nerwica

Post autor: macey »

Mirriam pisze:Ja mam na bank tiki nerwowe. A ostatnio jak się wkurzę to zaczynam płakać, rzucać wszystkim co mi w ręce wpadnie i drzeć się na winowajcę (najczęściej ktoś z rodziny, chociaż nie zawsze)... I tak się zastanawiam czy to jest nerwica czy może histeria...?? :D
kiedys chwycisz mlotek lub siekiere i zajebi...zabijesz wszystkich dookola a pozniej sama siebie..wiec trzymaj sie z daleka od tych narzedzi ;) taka rada... :>
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: nerwica

Post autor: Mirriam »

macey pisze:kiedys chwycisz mlotek lub siekiere i zajebi...zabijesz wszystkich dookola a pozniej sama siebie..wiec trzymaj sie z daleka od tych narzedzi ;) taka rada... :>
Dzięki, Macey, zapamietam rade. :D Na szczęście umiem się kontrolować (a jak przesadzam to skutecznie kontroluje mne ktos inny --> rodzic) więc to raczej mi nie grozi... :hihi:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: nerwica

Post autor: macey »

nuu...... wmawiaj se.. ;>
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: nerwica

Post autor: Mirriam »

macey pisze:nuu...... wmawiaj se.. ;>
A jak.... trzeba sobie to tlumaczyc, no nie?? :hihi:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ODPOWIEDZ