Stacja radiowa?!?

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Stacja radiowa?!?

Post autor: bober »

Z dwoma naraz to ciężko... hm strefa.boom!... nie, no, nic mi nie przychodzi do głowy, ale jak o bazuke tylko, to by mogło być coś w stylu: baboom! fm. hehe (-:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Mazi
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 24.01.2003, 23:08
Lokalizacja: Mielec

Re: Stacja radiowa?!?

Post autor: Mazi »

Nazwa hmm zależy na czy radio będzie nastawione na że tak powiem na "odwiedzaczy" bazuki i strefy i w większości (albo tylko) na nich to pasuje żeby nazwa miała coś wspólnego z tymi "instytucjami". najlepsze moim skromnym zdaniem było by strefa fm(albo radio strefa?) jak to już trafnie ktoś zauwarzył no ale nie ma tam nic z bazuki dobre jest też to bobra strefa boom ale może kojarzyc się z muzyką techno a taka chyba nie będzie grana :?: . No a jeśli radio będzie nastawione na wszystkich odbiorców to coś chyba nie kojarzącego się z portalami :?: nie wiem: 4stacja, nasza fm, my fm, radio 4you, tutaj koncepcja jest dowolna no ale moim zdaniem nazwa jest nie najważniejsza chociaż jakaś sensowna i w miarę łatwa do zapamiętana to też dobra reklama najważniejszy jest start. A co do tego startu to pochwalam Paweł że chcecie poczekać i lepiej się przygotować nie jedna stacja ruszała z wielkimi postanowieniami na przyszłość i jeszcze szybciej upadała (sam kiedyś to przeżyłem ale i tak mile to wspominam to były czasy :roll: ). Też jestem chętny do pomocy na miarę swoich możliwości ale o tym napisze w mailu.

Pozdrawiam 8)
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 8) :mrgreen:
Mazi
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 24.01.2003, 23:08
Lokalizacja: Mielec

Re: Stacja radiowa?!?

Post autor: Mazi »

Pytanie w dużej mierze do Pawła ale też i do redakcji a pisze tutaj (a nie na pw albo maila) bo pewnie wszyscy chcieli by wiedzieć kiedy radio może ruszyć ??.

Wiem że w tej chwili macie jakieś kłopoty (chyba?) z serwerem czy cuś ale mógłbyś mniej więcej napisać kiedy przewidywalnie radio mogło by "oficjalnie" ruszyć z jakimś programem ??.

P.S. Paweł napisze do Ciebie maila w czym mógłbym pomóc.

Pozdrawiam :mrgreen:
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 8) :mrgreen:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Stacja radiowa?!?

Post autor: Paweł »

Mazi pisze:Wiem że w tej chwili macie jakieś kłopoty (chyba?) z serwerem czy cuś ale mógłbyś mniej więcej napisać kiedy przewidywalnie radio mogło by "oficjalnie" ruszyć z jakimś programem ??.
Wiem wiem, moja wina. Glupi jestem! Nie dosc ze mamy tymczasowe problemy techniczne z domena, ktore naszczescie maja sie juz niedlugo zakonczyc, to jeszcze problemy ze serwerem jednym i drugim.

To ze nic sie nie dzieje na stronie nie oznacza ze kompletnie nic sie nie dziej. Caly czas (w wolnych chwilach :-))) mysle nad forma audycji i innymi sprawami nie zwiazanym tylko z radjem.

Jezeli pokonamy tylko wszystkie bariery techniczne jakie aktualnie nas nekaja to na pewno poradzimy sobie ze wszystkim o czym mam nadzieje juz niedlugo Was przekonamy :>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ