Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: SkaTe_GirL »

Co mnie trapi. . .
Co mnie wqrza. . .
Co mnie boli. . .
Mam kumpli. . .bardzo fajnych ale wqrza mnie to ze jesli mowie cos jednemu to ten odrazu przekazuje to drugiemu. . .nie wiem w co oni sie bawia ; -| I wcale mi sie to nie podoba.Bo rozmowa z nimi wogole nie ma sensu.Np. dzis rozmawialam z jednym na taki nOOOo temat no wiecie "poufny" ze go tak nazwe po chwili podlacza sie drugi (byla to rozmowa na gg) i napisal cos w stylu :"A Radek powiedzial mi ze..."
No sorry ale to mnie wqrzylo : -\ Wqrwialam sie ostro na obydwoch a teraz nawet nie wiem czy zaluje =|
Walek maly a moze i duzy...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: mmloda »

o jaaaaaaaaaa to glupio postepuja ale coz musisz sie z tym pogodzic i narazie udawaj obrazona i po prosu moze zrozumie ze popelnil blad. Nie bedze juz ewiecej nic mowil
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: Mirriam »

To tak naprawde nieciekawie... Ale zastanow sie czy oni nie postepuja na zasadzie: ja nie wiem jak pomoc, ale może wspolnie cos wymyslimy. Bo moze tez i tak byc. Jezeli sie jednak okaze inaczej, to chyba mozesz tylko panowac nad swoim jezykiem i nie rozmawiac z nimi na ''poufne'' tematy...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: Indianka »

Nastepna sie wyzala :D

Mirriam, zeby takich idealistow jak Ty bylo wiecej... No ale czesciowo sie zgadzam.

Najlepiej chyba pogadac z nimi naraz i powiedziec, ze cos takiego jest nie w porzadku. A jesli chlopaki maja problem z za dlugimi jezykami, moze nie mow im takich najwiekszych tajemnic...

Ale co ja tam wiem... :/

K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: Anuś »

Dokładnie...Mów wszystko jakiejś przyjaciółce czy coś a nie dla kumpla który przekaże to dalej...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: SkaTe_GirL »

No chyba juz nikomi nic nie bede mowic. . . pozatym myslalam ze chlopakowi mozna zaufac ze nie okarz sie plotkarzem... dupa...
Wszyscy sa tacy sami! :-(
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: macey »

nom prawda...
tylko wziąć żyletke w ręce i po kłopocie...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: SkaTe_GirL »

macey pisze:nom prawda...
tylko wziąć żyletke w ręce i po kłopocie...
hehehe no w niektorych momentach czlowiek z checia by po ta zyletke siegnal ale w tym. . . nieee raczej nie =]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: Anuś »

i masz rację!! nie poddawaj się!! !! !!trzymam kciuki!! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Mika
Młody aktywny
Posty: 44
Rejestracja: 05.05.2003, 23:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: Mika »

SkaTe_GirL pisze:No chyba juz nikomi nic nie bede mowic. . .
Eee tam od razu nikomu... no aż takim tajemniczym nie można być... ale możesz tez uknuc itryge i zadziałac w stosunku do tego chłopaka cos na styl "Jak kuba Bogu tak Bóg Kubie" No co... faceci To chamy trzeba trzymać ich krótko i nie mówić zbyt wiele bo potem pół szkoły wie, a czasami wcale tego nie chcemy, prawda? Przyjaciólki są the best szczerze polecam :D
I niech szczęście będzie szczęściem, które zawsze będzie trwać ;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: Fighter »

Mika pisze: No co... faceci To chamy trzeba trzymać ich krótko i nie mówić zbyt wiele bo potem pół szkoły wie, a czasami wcale tego nie chcemy, prawda? Przyjaciólki są the best szczerze polecam :D

"Chamy" ?????. To w takim razie co mi powiesz na temat dziewczyn ktore w stosunku do siebie przebijaja niejednokrotnie tych "Chamow".
Czy to z zazdrosci, wlasnego ego czy ludzkiej glupoty, nie wiem.

Trzymac facetow krotko??? - coz mysle ze nie. Kazdy czlowiek dazy do samodzielnosci, niezaleznosci, wolnosci. Trzymanie go krotko zabija swobody, co powoduje "życie" jednostki.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: Indianka »

Fighter pisze:Trzymac facetow krotko??? - coz mysle ze nie. Kazdy czlowiek dazy do samodzielnosci, niezaleznosci, wolnosci. Trzymanie go krotko zabija swobody, co powoduje "życie" jednostki.
No tak, ale zdefiniuj "trzymanie krotko". Jesli nie trzymac krotko to co, na wszystko sie godzic!?? To tez spowoduje "życie" jednostki. Tylko ze tej drugiej.
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Nie Ma KoMu Sie WygaDac To SiE Tu WyzaLe. . .

Post autor: SkaTe_GirL »

Ej nie kloccie sie! Przeciez tu nie chodzi to czy chlopak czy dziewczyna jest lepsza/lepszy do wygadania sie czy do wyplakania. . . kiedys i tak byl taki temat ;P To wszystko zalezy od czlowieka...i od tego czy potrafi utrzymac cos w tajemnicy. . . ja niestety na takich nie trafiam ludzi : -(

Co do "trzymania krotko" faceta.Nie zgadzam sie z tym. . . zadna dziewczyna by nie chciala aby jej facet wlasnie tak ja trzymal.To samo jest z chlopakami. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ