no i się zaczęło...

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

no i się zaczęło...

Post autor: Anuś »

no i się zaczęło...klasówki, kartkówki, sprawdziany, pytanki...A jeszcze niedawno na wakacjach byłam...A teraz jeszcze 9 miesięcy nauki...Wy też już tak dużo jej macie?? mi na nic przez to nie starcza czasu...buuu :(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: no i się zaczęło...

Post autor: Wang »

heh, a mi się wlaśnie skończyły wszystkie kartkówki i sprawdziany w szkole bo ide na praktyke od poniedziałku i przez miesiąc mnie nie będzie w szkole :D Ale po powrocie pod koniec października wszystko mi się zacznie od początku i będę miał niezły zapiernicz, ale jak na razie ciesze się z miesiąca wolnego od szkoły :>
Veni Vidi Vici
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: no i się zaczęło...

Post autor: Indianka »

Jesli to Cie pociesza, Anusiu, to mialam juz 4 klasowki...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: no i się zaczęło...

Post autor: SkaTe_GirL »

Indianka pisze:Jesli to Cie pociesza, Anusiu, to mialam juz 4 klasowki...
K.
Ja to samo plus jeszcze od cholery jakis idiotycznych kartkowek z ostatnich trzech lekcji : -<
Jednym slowem 0 czasu dla siebie....
Tylko nauka i nauka. . .
Bleee
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: no i się zaczęło...

Post autor: Anuś »

4 klasówki?? no to mnie pocieszyłaś...ja miałam 3 z czego 2 sprawdzające co umiemy, więc nie klasówki...A w poniedziałek mam 3 kartkówki!!... i całą masę za i przed sobą :(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: no i się zaczęło...

Post autor: Montana »

Anusia25 pisze:4 klasówki?? no to mnie pocieszyłaś...ja miałam 3 z czego 2 sprawdzające co umiemy, więc nie klasówki...A w poniedziałek mam 3 kartkówki!!... i całą masę za i przed sobą :(
Sorki, ale klasowki sprawdzjace co umiecie jak sie nazywaja??
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: no i się zaczęło...

Post autor: macey »

test kompetencji ? :>

ja teraz mam tydzien.. codziennie cos, czasami po pare dziennie jak np jutro 2kartkowi i 1 spr. :> ahhhhh......
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: no i się zaczęło...

Post autor: Anuś »

chodziło mi o testy sprawdzające co umiemy po gimnazjum...i były one nie na ocenę :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: no i się zaczęło...

Post autor: M_a_R_o »

bleh...... u mnie tez zaczely sie kartkowki... sprawdziany... klasowki :emm: ... to jest to czego nie lubie w szkole :wink:, ale mysle ze jakos dam rade, a niedlugo swieta i ferie ;) :mrgreen:
Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals. - Dr. James Naismith, the father of basketball
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: no i się zaczęło...

Post autor: ::PiotreK:: »

niechce mi sie wyliczac kartkówek itpwiem tak mam 12 ocen z czego 7 jest z kartkówk 3 z klasówek i 2 z prac domowych
a gorsza strona tych ocen 6 z nich to paly
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: no i się zaczęło...

Post autor: Magduś »

Jejuuu macie problem... ja mam jutro jeden, a w przyszłym tygodniu tylko 4 :mrgreen: ale tak pozatym to kombinuję jak tylko mogę ;P tak jka dziś nawet zdążyłam sie spotkać z kimś na kilka minut ;P NIe przejmujcie się później będzie jeszcze gorzej ;P
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: no i się zaczęło...

Post autor: ylka »

Mi powinno nie starczać na nic czasu [nawet na kompa :P], ale że ja nie umiem sobie uporządkować życia, jestem taka zagmatwana i chaotyczna, czas dzielę między poszczególnie zajęcia nieproporcjonalnie i jest źle... :( Nawet teraz zamiast uczyć się czy nawet zjeść, odpocząć, co robię? Siedzę przy kompie. Nałóg! Ech...
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ