DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Agata
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 20.12.2002, 21:17

DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Agata »

Hej dziewczyny .Napiszcie tu jak możecie co myślicie o chłopakach .na pewno każdej odpowiem ! :roll: :wink: :lol: :o :) :D
Mam na imie Agata i mieszkam w Gdańsku oraz mam 13 lat .Jestem mądrą blonynką o szaroniebieskich oczach .
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Paweł »

a może ty Agatko (mogę sie tak do Ciebie zwracać? :> ) powiesz nam co sądzisz o chłopakach? :jeee: :cinol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: dwie »

co my dziewczyny sadzimy o chlopcach....hm....no rozne rzeczy sie o tych stworzeniach mowi sadzi mysli hyhy:P nie wniakc prosze:D...hehe kazda dziewczyna sama dobrze wie jak jest i wiekszosc ma wlasne zdanie...
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Roshowa »

i nie zapominajmy że sa chłopcy i Chłopcy :))
Catzz Rulzz!
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: PLAGIATT »

..hm.. ja wiem co wy sadzicie :P
Facet to świnia!!!
hm.. to wy sadzicie ... :) a dwie i roshowa no rozwinicie sie troszke bardziej... :)
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: DRACO »

czy tylko jaj estem taki spostrzegawczy czy wy tacy leniwi?
przecież już jest rozmowa na ten temat tyle że nieużywana od ponad 3 miechów!! I w dodatku o identycznym tytule!...nie to żebym narzekał...

A z tego co zauważyłem to dziewczyny z jakiegoś dziwnego powodu zawsze uważają że znają nas lepiej niż my sami,a kiedy już odgadną jakis nasz ruch lub uczucie (kompletne znudzenie ich paplaniną... :wink: )
to robią z tego wielkie ALE :? czy tylko ja jestem taki wyjątkowy i bawi mnie to przez pewien czas ale na dłuższą metę drażni czy innych chłopaków też?

"Facet to świnia" ten text wymyśliła baba którazostała rzucona przez faceta i próbowała się jakoś zemścić na wszystkich innych
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Melania
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2003, 11:08
Lokalizacja: KRK

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Melania »

8) 8) według mnie tekst "facet to swina" to jest z piosenki i wydaje mi sie ze do końca nie chodziło o własciwy sens tego tekstu , a tak na marginesie to my dziewczyny wkońcu mamy prawo zeby wypowiadac sie na ten temat więc to stwierdzenie ze "co wy o nas wiecie " no jest trafne ale przeciez to co my piszemy to jest wyłącznie nasz sąd a nie nasze wydzimisie i nie ma co sie denerwowac.Ja powiem tylko tyle o facetach że są "czasami" romantyczni , uczuciowi , troskliwi , no ale nie wszysycy są chamskie wyjątki których niesety należy tępić , a tak na margineie to dziewczyny tez nie są święte , mam przykład niesety na zajęciach :shock: :shock: :( :(
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: DRACO »

Melania pisze:8) 8) według mnie tekst "facet to swina" to jest z piosenki i wydaje mi sie ze do końca nie chodziło o własciwy sens tego tekstu , a tak na marginesie to my dziewczyny wkońcu mamy prawo zeby wypowiadac sie na ten temat więc to stwierdzenie ze "co wy o nas wiecie " no jest trafne ale przeciez to co my piszemy to jest wyłącznie nasz sąd a nie nasze wydzimisie i nie ma co sie denerwowac.Ja powiem tylko tyle o facetach że są "czasami" romantyczni , uczuciowi , troskliwi , no ale nie wszysycy są chamskie wyjątki których niesety należy tępić , a tak na margineie to dziewczyny tez nie są święte , mam przykład niesety na zajęciach :shock: :shock: :( :(
chyba ciem lubiem :D
nie mówiłem,a przynajmniej tak mi siem wydaje, że nie macie prawa siem wypowiadać,chodziło mi o to jak się zachowujecie "na żywo i w kolorze" ,a tu siem wypowiadać oczywiście możecie,tylko bez nazwisk proszę :P
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Melania
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2003, 11:08
Lokalizacja: KRK

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Melania »

spoko przeciez wiem o co chodzi :lol: nie jestem aż taka świnia żeby juz do nazwisk przejść hehe
Stachu
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 11.09.2002, 19:15

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Stachu »

Np: ja spotkałem dziewczynę która pierwsze co patrzyła na oczy chłopaka :) 8)
Rzecz jasna była blondynką :) :twisted:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Fighter »

Stachu pisze:Np: ja spotkałem dziewczynę która pierwsze co patrzyła na oczy chłopaka :) 8)
Rzecz jasna była blondynką :) :twisted:
I co z tego :?: . Kazdy patrzy na co chce. Jak ty sie patrzysz na tylek, biust, nogi czy na cos innego, to w takim razie co to o tobie swiadczy wedlugo ciebie :?: . To jest normalne :D . Jak lubi patrzec w oczy to niech patrzy, kto jej broni.
A to ze byla blondynka, jaki ma sens skoro nie bylo to irracjonalne zachowanie :?: 8)
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Melania
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2003, 11:08
Lokalizacja: KRK

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Melania »

jak super to mi sie podoba fighter masz u mnie plusa , ja twierdze ze nie wszyscy faceci są beznadziejni ale myslałam ze nikt nie bedzie odwazny zeby to napisac , jestem zaskoczona i to bardzo :lol: :lol: i chwała ci za to :D :D
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Ewela »

i ode mnie duży plus :))))))
Co tu dużo pisac o chłopakach - tylu ilu ich jest tyle opinii mozna wystawić. O niektórych nie warto nawet wspominać, inni wydaja się spełnionym marzeniem. Ale podobnie jest z dziewczynami. Nigdy nie twierdziłam, że dziewczyny są jakimiś wielkimi znawczyniami męskiego psyche. A przynajmniej ja nią nie jestem. Od wystawiania takich opinii wolę patrzeć, obserwowac i poznawać :)
Z drugiej strony zawsze chciałam (i udało mi się) poznać chłopaka który naprawde znałby psychike i uwarunkowania zachowań dziewczyn, który potrafiłby je zrozumiec i np. nie zadawał pytania gdy dziewczyna jest w złym nastroju czy ma okres, bo to szczyt idiotyzmu. Jeśli ktoś czytał książkę "Samotność w sieci" JL Wiśniewskiego wie o jakim mezczyźnie mówię.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Anuś »

Chłopacy?? Cudowne stworzonka :) I nieważne że nie zawsze nas rozumieją, nie odbierają właściwie naszych sygnałów, denerwują nas, wkurzają, mają tysiące spraw a my jesteśmy gdzieś potem, ale my i tak was chłopcy KOCHAMY!! Wspaniali jesteście!! Życie bez was nie miałoby sensu!! dziękujemy, a przynajmniej dziękuję w imieniu swoim za to że jesteście!! :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Indianka »

Sadzac po moich znajomych plci meskiej, mozna wysnuc taki wniosek: facet widzi tylko to, co chce widziec, a jak juz sobie cos ubzdura, trudno go od tego odciagnac...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Magduś »

...są jak powietrze - zatruci ale niezbędni do życia... są jak miejsca parkingowe najlepsze zawsze zajęte a te pozostałe to już tylko dla niepełnosprawnych...są jak autobus zawsze będzie nastepny...są jak batonik słodki ale pierwsze co robi to dobiera Ci sie do bioder :P Ale i tak ich kocham bo są rozkoszni!!! :):):):):):):)
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: SkaTe_GirL »

Magduś pisze:...są jak powietrze - zatruci ale niezbędni do życia...
Tu sie zgadzam ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Basko »

Ja często zmieniam zdanie na temat chłopców. Nie da się tak ogólnikowo stwierdzić jacy są, bo każdy jest inny. Ale jak tak się nad tym zastanawiam to moge stwierdzić, że ich spychika jest baaaaaaaaaardzo dziwna. Są bardzo zazdrośni (przynajmniej ci których znam) i dumni. Jak ktoś zrani ich dumę, to boże uchowaj. Są bardzo honorowi i dla honoru zrobią wszystko, przykładem jest to, ze nie dadzą za siebie zapłacić np. w kinie, czy na dyskotece (mówie o tych nie anormalnych). I nienawidzą, jak ich się z kims porównuje, zresztą tak jak kobiety.
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: DZIEWCZYNY O CHŁOPCACH

Post autor: Magduś »

SkaTe_GirL pisze:
Magduś pisze:...są jak powietrze - zatruci ale niezbędni do życia...
Tu sie zgadzam ;P
dzięki - wiem co pisać ... :)
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ODPOWIEDZ