Co to jest przyjaźń ??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Co to jest przyjaźń ??

Post autor: PLAGIATT »

No właśnie jak rozumiecie słowo przyjaźń... dla wielu osób przyjaźń to co innego... według mnie to zaufanie między dwoma osobami, szczerość... choć wiem jedno przyjaźń damsko męska nigdy nie istnieje... Bo jedna ze stron zawsze się zakocha..
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Magduś »

Nie prawda mam suuper przyjaciela, faceta to mój "synek", razem świrujemy, mamy wspólnych znajomych i chodzimy do jednej klasy!!Mam też parę innych ukochanych superowskich ludziów: Ania i BAsia!
pozatym przyjaźń to fazowanie na każdym kroku, 3manie się razem bez względu na wszystko, kłocenie się o byle g*no, posiadanie własnych poglądów na pewne sprawyi dzielenie się nimi, rozmowy do 4 nad ranem o głupotach i wiele innych rzeczy... :mrgreen: :wink: :hihi: :D :lol: :) :mrgreen:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Anuś »

Przyjaźń??
to to że mogę komuś się zwierzyć nie martwiąc się o to że jutro pół znajomych będzie wiedziało, to szczerość, zaufanie, możliwość pomocy, wysłuchania kogoś...
A przyjaźń damsko męska istnieje!! Ja o wielu rzeczach tylko dla przyjaciele mówię!! Łatwiej niż komuś tej samej płci...
PRZYJAŹŃ to podstawa normalnego funkcjonowania :)
(Ale mądrość :) :) :) )
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: SkaTe_GirL »

Anusia25 pisze:Przyjaźń??
to to że mogę komuś się zwierzyć nie martwiąc się o to że jutro pół znajomych będzie wiedziało, to szczerość, zaufanie, możliwość pomocy, wysłuchania kogoś...
PRZYJAŹŃ to podstawa normalnego funkcjonowania :)
(Ale mądrość :) :) :) )
Co tu duzo mowic...
zgadzam sie : -]
alleluja i do przodu ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Mirriam »

Anusia25 pisze:Przyjaźń??
to to że mogę komuś się zwierzyć nie martwiąc się o to że jutro pół znajomych będzie wiedziało, to szczerość, zaufanie, możliwość pomocy, wysłuchania kogoś...
A przyjaźń damsko męska istnieje!! Ja o wielu rzeczach tylko dla przyjaciele mówię!! Łatwiej niż komuś tej samej płci...
PRZYJAŹŃ to podstawa normalnego funkcjonowania :)
(Ale mądrość :) :) :) )
Również sie zgadzam. Jestem zywym przykladem tego, ze istnieje TYLKO (lub az) przyjazn damsko-meska. Mam 2 przyjaciol, ktorym moge na 100% zaufac i jedna, sprawdzona przyjaciolke :mrgreen:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Indianka »

Zgadzam sie z Mirriam! A nawet jesli ktoras ze stron sie zakocha, to co z tego ;) ?
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Montana »

Przyjazn to fajna sprawa, ale ja wiem, ze nigdy tak na 100% nie mozna ufac drugiej osobie...Oczywiscie mozna jej ufac itd ale nigdy tak do konca...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Mirriam »

Indianka pisze:Zgadzam sie z Mirriam! A nawet jesli ktoras ze stron sie zakocha, to co z tego ;) ?
K.
To wtedy moze miec problem, jesli druga strona tego nie odwzajemni i moze byc the end przyjazni... Ale znowu jesli przyjaciel/przyjaciółka odwzajemni to uczucie - wówczas może powstać świetny i zgrany związek, oparty na tym co najtrwalsze, na PRZYJAŹNI!!
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Basko »

Tak np. było u mnie. Miałam zajebistego przyjaciela (płci męskiej). Poprostu uwielbiałam tego człowieka. Wszytsko mogłam mu powiedzieć, mogłam się do niego przytuliś jak mi było źle. Naprawde było super. A potem okazało się, ze on chce czegos wiecęj. Zakochał się we mnie. Ja nie umiałam się z tym pogodzić, nie potrafiłam tego zaakceptować, ale wiedzialam, ze jeśli dam mu kosza, on nie będzie umiał już być moim przyjacielem. Walczył o mnie, tak jak nikt wcześniej. Po pewnym czasie straciłam przyjaciela i zyskałam osobę którą baaaaaaaardzo kocham, a on kocha mnie. Jesteśmy ze sobą 5 miesięcy i jest cudownie. :mrgreen:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Montana »

No to sie bardzo ciesze Basko :)
Ja tak sobie myslalam ostatnio, ze tak naprawde nie mam jednego, najlepszego przyjaciela. Mam ich naprawde wielu i wiem, ze na kazdego z nich moge zawsze liczyc!!! W milosci ciocia Montana nie ma moze szczescia, ale jesli chodzi o przyajzn, to jestem bardzo zadowolona !!!!
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Paweł »

Ktoś kiedys mi powiedział, że przyjaciel to taka osoba, na ktora możesz (a nawet czasami musisz) naflugać, wyrzucic jej wszystko co w niej najgorsze.

Dla mnie osobiście przyjaźń to słowo którego nie da sie uniwersalnie określić. Jendak w tym co napisałem powyżej jest jakaś i to dośc duża prawda. Prawdą są tez stare przyslowia, ze prawdziwych przyjaciól poznaje sie w biedzie i ze w zyciu ma sie ich tak naprawde niewiele...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Polan »

Taaaak... a prawa do cytowania... ;) :):):)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Paweł »

Polan pisze:Taaaak... a prawa do cytowania... ;) :):):)
jasne... :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Promyczek
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 08.05.2003, 17:42

Re: Co to jest przyjaźń ??

Post autor: Promyczek »

Przyjaźń to uczucie jakie łączy ludzi, którzy darzą się wzajemnym zaufaniem, są wobec siebie szczerzy i gotowi sobie pomagac. Przyjazn wymaga pielegnacji bo inaczej umiera... chociaz podobno to, co sie konczy nigdy nie mialo poczatku i nie istnialo.
ODPOWIEDZ