Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: PLAGIATT »

Opinie o rozwoju sytuacji w kraju czwarty miesiąc z rzędu pozostają na niezmienionym poziomie - podano w sondażu.

Niemal nie zmieniły się też opinie o sytuacji politycznej w Polsce, nadal pozostają bardzo krytyczne. Jedynie 5% ankietowanych sądzi, że sytuacja w tej dziedzinie jest dobra, natomiast 63% uznaje ją za złą. Co czwarty ankietowany (23%) uważa, że sytuacja polityczna w kraju jest przeciętna - "ani dobra, ani zła".

Takie same jak przed miesiącem są oceny sytuacji gospodarczej. Tylko 4% badanych sądzi, że jest ona dobra, ponad jedna piąta (22%) uważa ją za przeciętną, natomiast większość (69%) krytycznie ocenia sytuację ekonomiczną w kraju.

....no to są wyniki małego sądażu i ja siędo nich dołącze iż też twierdze że w Polsce żyje się coraz gorzej... sytuacja jest w ręcz tragiczna :/ ...wszędzie jedna wielka KORUPCJA i nie tylko..... a co wy sądzicie o życiu w polsce i sytuacji Polski ????
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: Fighter »

Kocham Polske i juz.
Czy zle sie wiedzie w naszym panstwie to zalezy od punktu widzenia.
Mi sie zyje cudnie. Korupcja czlowieku a gdzie jej nie ma :D .

Pomysl sobie ze masz lepiej niz przecietny irakijczyk. Nazekac kazdy potrafi jesli uwazasz ze zle ci jest w Polsce to zmien to.
Podstawa to optymizm a nie pesymizm.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: PLAGIATT »

no dobra bede optymista.... :) W tym kraju jest wprost zajebiście.... nie no czad pełen luksus wypas... bueheeheheh nie no nie ja tak nie umiem Fighter.... a po drugie ja tu tyko pisalem ze sie dzieje coraz gorzej.... i to jest moje zdanie i tyle.... ale jak ci sie tak dobrze tu zyje to dobrze ze chociaz tobie...
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: Fighter »

PLAGIATT pisze:no dobra bede optymista.... :)
Ciesze sie, w tym kraju potrzeba wiecej takich osob :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: Piqs - X »

Plagi jak ci sie polska nie podoba .. wypierd*** z tego kraju,w koncu na swieciej est tyle panstw. Zrzeknij sie polskiego obywatelstwa, stan sie czlowikiem bez ojczyzny. ZObaczymy czy bedzie ci do smiechu ? .. Ja kocham swoja ojczyzne, mzoe nie za to czym jest teras, ale za caljej przeszlosc, za wszystko co zrobili dla nas ludzi z przeszlosci, jak poswiecali zycie dla mnie i dla ciebie ... Z reszta na dzien dzisiejszy. Nie oceniaj polsk tylko po korupcji .. jest tyle rzeczy pieknych, ktore trzeba tylko zauwazyc - przyjrzyj sie blizej swojemu otoczeniu, swojemu miastu, swoim przyjaciololom - i co ? .. w polsce jest zle ? na pewno teras sie o tym przekonac nie mozesz bo jestes niedojrzalym szczylem. Niedlugo sam bedziesz tworzyl Polske o ile gdzies nie wyemigrujesz i wtedy dopeiro bedziesz mogl sie smiac ...
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: PLAGIATT »

No i narazie dzieje sie coraz gorzej chociaz bylem optymistycznie nastawiony...

:arrow: PIELEGNIARKI I LEKARZE STRAJKUJA !!!
:arrow: 13 listopada Polska BEZ KOLEI STRAJK GENERALNY !!!
:arrow: 22 października STRAJK Ostrzegawczywe wszystkich kopalniach węgla kamiennego w Polsce.


W kraju się źle dzieje !!! a ci Politycy wogóle to są jedni wielcy złodzieje gdzie idą nasze podatki i pieniądze z ZUS-u i inne ??? Wszyscy płacimy a pięniędzy niby na nic nie ma !!!!!!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: Fighter »

PLAGIATT pisze:W kraju się źle dzieje !!! a ci Politycy wogóle to są jedni wielcy złodzieje gdzie idą nasze podatki i pieniądze z ZUS-u i inne ??? Wszyscy płacimy a pięniędzy niby na nic nie ma !!!!!!
Coz pieniadze ZUSu ida na nowe budynki, tyle ich teraz powstaje i sa tak wypasione ze szok. Politycy, coz wszedzie chodzi im o jedno napchac kieszenie za kadencji i ustawic wszystko tak by to im zylo sie milo i wygodnie, a nie przecietnymu obywatelowi.
Lecz ja nie narzekam, coz lubie wyzwania i licze na siebie. Wiem jedno zawiode sie jedynie wowczas na sobie, a nie na kims innym.
Powtorze jeszcze raz, masz lepiej niz przecietny irakijczyk.
A jak chcesz cos zmienic, a nie gadac to "Dzialaj lokalnie, a mysl globalnie" :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: PLAGIATT »

I mamy kolejny strajk
:arrow: Od 5 do 7 tys. taksówkarzy przyjedzie we wtorek do stolicy - szacują organizatorzy protestu przeciw obowiązkowi instalowania w taksówkach kas fiskalnych od 1 stycznia 2004 r. Trwa mobilizacja policji. Stołeczną "drogówkę" będą wspierać policjanci z Legionowa. W środę w innych miastach kraju odbędą się mini-protesty.

SUPER JEST W POLSCE
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: Fighter »

PLAGIATT pisze:SUPER JEST W POLSCE
Zgadzam sie w 100% :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Źle się dzieje w państwie naszym !!!?

Post autor: KriZe4aR »

no ale my mamy atrakcje w stanach nigdy czegos takiego nei przezyja ! :)
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
ODPOWIEDZ