Czy to tylko ja ?! ;P

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: SkaTe_GirL »

No wiec ja juz nie wyrabiam!!!!!!!!
Calutki czas sprdziany, klasowki, pytania
q**** ile mozna?! Mi juz do glowy nic nie wchodzi ;P
Jak widze ksiazke od polaka to RoRmalRie mi sie niedobrze robi ;P
Interesuje mnie czy to tylko ja tak nie wyrabiam z nauka czy moze ktos z Was ma podobny problem ? ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: ::PiotreK:: »

niejestes sama dzien w dzien z czegos kartkóweczki itp
tez troche niewyrabiam ale pewnie z polaka niezdam chociaz sie na kazdy polak ucze niewiem czemu niemoge zdobyc pozytywnej oceny :(
bed
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 25.10.2003, 15:08
Lokalizacja: police to mendy
Kontakt:

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: bed »

ja mam prawie codziennie kartkówki,
ale ucze sie, bo ojciec mi powiedzial, ze jak bede znal dobrze chociaż jezyki, najważneijsze są jezyki (angielski + niemiecki) to bedzie mial dla mnie ciekawe propozycje. Wiec sie ucze
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: Anuś »

no więc u mnie też full sprawdzianów... :? koszmar!! ledwo się wyrabiam i jak wiem że na danej lekcji nic nie będzie to często chodzę nieprzygotowana a na następną mam duuużo więcej nauki...koszmar!! ja już chcę wakacje!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: bober »

Heh... Piotrek, wzruszyło mnie Twoje wyznanie buehehe ;-d

U mnie... uuu też od groma nauki, najgorzej z angielskim... polski tez bardzo dużo, ale z tego nie ma najmnniejszych problemów...

Nom i ten no... jutro z polskiego zaliczam renesans... 3majcie kciuki, bo jak nie będzie 6, no minimum 5 to hyh... biada oj... biada ;>
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: ::PiotreK:: »

bober dlaczego ty ostatnio kazdego mojego posta komentujesz w tak zlosliwy sposób ???
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: Anuś »

urzekła mnie twoja historia... :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: Piqs - X »

::PiotreK:: pisze:bober dlaczego ty ostatnio kazdego mojego posta komentujesz w tak zlosliwy sposób ???
appppfffffffffffff ......; p
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: Fighter »

::PiotreK:: pisze:bober dlaczego ty ostatnio kazdego mojego posta komentujesz w tak zlosliwy sposób ???
To ja podobno najostrzej komentuje, bober najwyzej troche mocniej niz delikatnie :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: Magduś »

Nie martw się to taka choroba wszyscy uczniowie na nia zapadają w roku szkolnym ;P mi też sie nic nie chce najchętniej zasnęłabym w sen zimowy albo coś ;D wiec nie daj się!! jesteśmy z Tobą :D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy to tylko ja ?! ;P

Post autor: Piqs - X »

Fighter pisze:
::PiotreK:: pisze:bober dlaczego ty ostatnio kazdego mojego posta komentujesz w tak zlosliwy sposób ???
To ja podobno najostrzej komentuje, bober najwyzej troche mocniej niz delikatnie :mrgreen:
appppfffffffffffff ......; p
ODPOWIEDZ