[Flashmob] co wy na to??

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

[Flashmob] co wy na to??

Post autor: Mirriam »

Co to jest??
Flash mob - to duża grupa ludzi, która zbiera się w zazwyczaj wcześniej ustalonym miejscu, wykonuje trwającą krótko akcję (działanie) i szybko się rozchodzi.


No wlaśnie - co wy o tym sądzicie?? Ja chętnie wzięłabym w czymś takim udzial, żeby choćby zobaczyć miny nie wtajemniczonych :mrgreen:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Flashmob] co wy na to??

Post autor: bober »

Tylko ja nie łapię o co chodzi ? -_-"
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Flashmob] co wy na to??

Post autor: Piqs - X »

Dużo gorsze rzeczy odpierdlałem .. taka głupota jak jakies zbieranie sie i robienie 'głupich' (w domysłach) rzeczy nie rusza mnie i nie pociaga . tania zabawa dla rządnych wrażeń ćwoczków .. a potem sie moge chwalic jacy to z nich głupole .. i jakie to oni rzeczy potrafia zrobic .. powiem tylko: za dużo Jackassa i CKY !
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [Flashmob] co wy na to??

Post autor: ::PiotreK:: »

wole akcje "partyzanckie" ;P;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [Flashmob] co wy na to??

Post autor: Megan7 »

hmmm to zalezy. kiedys z klasa zrobilismy cos takiego, ze stalismy na przystanku w 15 osob. stali tez rozni ludzie. i nagle my zaczelismy krzyczec i uciekac na wszystkie strony a ludzie niewtajemniczeni pobiegli za nami! no... dlugo sie z tego smialismy.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [Flashmob] co wy na to??

Post autor: Fighter »

Piqs - X pisze:Dużo gorsze rzeczy odpierdlałem .. taka głupota jak jakies zbieranie sie i robienie 'głupich' (w domysłach) rzeczy nie rusza mnie i nie pociaga . tania zabawa dla rządnych wrażeń ćwoczków .. a potem sie moge chwalic jacy to z nich głupole .. i jakie to oni rzeczy potrafia zrobic .. powiem tylko: za dużo Jackassa i CKY !

Duzo gorsze rzeczy odpierdalales..??, a oni sa cwokami, to ty niby kto????.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [Flashmob] co wy na to??

Post autor: Megan7 »

hej panowie spokojnie...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ