[Narkotyki i inne używki]

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: PAL MAL »

to chyba ty Arielka jesteś niekumata. Ja wiem swoje bo wkońcu jestem w tym temacie. Ludzie którzy się z tym niestykali nawet niech się na ten temat niewypowiadają, bo mieszacie ludziom w głowach!
YO MY BROTHER!
Steisy
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 28.10.2002, 19:05

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Steisy »

PLAGIATT pisze:hm...... powiem wam jedna rzecz ktora zauwazylem :))) i oto ona:
Szczerze mówiac że bardzo dużo dziewczyn pali trawke i papierosy ponieważ chcą zaimponować oraz to gdy stoja same w otoczeniu palacych to też się kuszą żeby nie wyróżniały z otoczenia i tego tu nierozumiem :// po co to robią przecież chyba wkoncu akceptuja ja palacze nawet jak nie pali ??? chyba (nieznam za dobrze palaczy). A po 2 nie uważacie ze dziewczyny z papierosem brzydko wyglądają ??????? No ale wróćmy jeszcze do Trawki znam taka dziewczyne z neta co pali trawke na imprezach za kazdym razem bo sie przyznala i ona uważa że nie jest narkomanką !!! po co one to robią ???? Czy dziewczyny maja tak zrąbane życie że próbują uciec od rzeczywistości czy próbuja nam zaimponować ???
ZAIMPONOWAĆ- nie wlewaj sobie !!!
ODPOWIEDZ