HITMAN PL

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

HITMAN PL

Post autor: bober »

niedawno kolega poprosil mnie zebym mu sciagna hitman'a z netu i tak tez zrobilem ale po instalacji moim oczom zaczely ukazywac sie napisy po [chyba hiszpansku :|
dlatego postanowilem znalesc latke spolszczajaca ta gre :idea:
czy nie wiecie gdzie mozna taka znalesc :?:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
K8R
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 10.10.2002, 16:44

Re: HITMAN PL

Post autor: K8R »

Niewiem, ale bardzo prawdopodobne, ze taka łatka wogóle nie istnieje :(
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: HITMAN PL

Post autor: Piqs - X »

Ja będe mial na dniach Hitmana II od kumpla .. w jednykke nie grałem, mógłby ktoś mi przybliżyć tą gre :] ?
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: HITMAN PL

Post autor: bober »

sam w to nie gralem ale wiem, ze to gierka tpp i .... i tyle wiem :lol:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: HITMAN PL

Post autor: macey »

Ja gralem w Hitmana 1 (codename 47)
ta gra poprostu wymiata !!! jest czadowa...
Jestes zabujcą na zamowienie... (dokladniej jakims gosciem co sie budzi w jakims szpitalu z kodem kreskowym na glowie). Widzisz wszystko zza jego pleców.
Najcześciej musisz kogoś zabic ;> Czasami musisz pomyslec jak... bo mozna kilkoma sposobami np. bierzesz uzi wlatujesz do baru rozwalasz wszystko na drodze razem z celem i uciekasz ile sił.... lub tą samą misje robisz tak ze zabijesz jakiegos ochroniaza w jakimś zaułku przebierzesz sie za niego cialo schowasz, wejdziesz do baru pojdziesz do kuchni zabijesz po cichu kucharza, otrujesz zarcie podasz je swojemu celowi i wyjdziesz z baru tylnym wyjsciem... ;]
i to mi sie w grze bardzo podobalo ;> przeszedlem ją całą na sredniej trudnosci bez kodow ;D
Grafika bardzo ładna (przynajmniej mi sie podobała)
ruchy martwego ciala troszke dziwne (np jak niesiesz i puszczesz przybiiera rozne pozycje.. )
W Hitmania 2 gralem ale w Beta wersje... ;( bardzo mi sie nei podobała miale wiele bugow graficznych (schodze do kanalu po drabince i zszedlem ze nad zimia wystawala glowa . ESC nie dzialalo... only reset...) tak wiec dalem se spokuj z beta i czekalem (czekam) na poprawną wersje.
Mile wspominam wakacje z Hitmanem 1 ;] te misje ahh...:)
polecam gre... OCENA 10/10
Tak wiec "Say hello to my little friend" ;>
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: HITMAN PL

Post autor: PAL MAL »

Koledzy ale temat jest inny. To nie recenzja tylko małe pytanko. A sam nie wiem czy wogóle jest spolszczenie tej gry
YO MY BROTHER!
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: HITMAN PL

Post autor: macey »

Piqs - X pisze:Ja będe mial na dniach Hitmana II od kumpla .. w jednykke nie grałem, mógłby ktoś mi przybliżyć tą gre :] ?
Kolega mial pytanie wiec odpowiedzialem a temat o hitmanie, a jak bym zalozyl 2 to tez bys sie dowalił :P
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: HITMAN PL

Post autor: bober »

tak jest tu ma sie znalesc adres do latki spolszczajacej ta gre bo ja mam ja po hiszpansku :!:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: HITMAN PL

Post autor: Piqs - X »

Też raczej powątpiewam w istnienie takiej łatki, lecz poszukam :] ..
Macey thx za wyjasnienie ;) ..
ODPOWIEDZ