Ustawki

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Ustawki

Post autor: Fighter »

Po obejrzeniu polskiego dokumentu pt. "Klatka", nachodzi mnie pytanie co ludzie widza w tzw. "ustawkach". Gdzie tak zwani kibole spotykaja sie po meczach i tluka sie z kibolami drugiej druzyny. Co o tym sadzicie???.

PS: Jak temat byl to wiecie co zrobic, skasowac.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ustawki

Post autor: Piqs - X »

Po pierwsze, przybliż nam to pojęcie .. "ustawka" .. a po wtóre, fajnei jest oglądać telewizję i slyszeć o np takim pierdzielnieciu kogos siekierą .. albo zabojstwie kiboli jednej druzyny ... lub tesh widziec w telewizji sceny, gdzie ludzie krwiawia uderzeni jakims bejsbolem czy tez toporkiem .. zenada
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Ustawki

Post autor: Mirriam »

Fighter pisze:nachodzi mnie pytanie co ludzie widza w tzw. "ustawkach". Gdzie tak zwani kibole spotykaja sie po meczach i tluka sie z kibolami drugiej druzyny.
Wiesz, myśle ze ludzie widza w tym tylko glupote tych pseudokibicow, ktorych ja raczej nazwac czlowiekiem nie moge... To sa dla mnie typowe, bezmozgie "dresy"...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Ustawki

Post autor: ::PiotreK:: »

ustawka to bitwa golymi rekami bez nazedzi ustalana w jakims ustronnym miejscu kibiców dwuch druzy

ja tam wole zeby sie oni sami sobie bili niz na uliczaxch
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ustawki

Post autor: Anuś »

pfffffff... dla mnie to jedna ogromna beznadzieja!! !! !! Mie rozumiem jak można kogoś bić tylko dlatego że jest on kibicem innej drużyny!! Przecież jakby wszyscy kibicowali tym samym, to byłoby strasznie nudno... A tak każdy ma swoje pasje, zainteresowania, ale chyba czasami nie warto ich ujawniać... I to jest smutne... :(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ustawki

Post autor: Fighter »

No wiec "ustawka" polega tak jak juz Piotrek powiedzial na bitwie pomiedzy dwoma obozami kiboli. Tylko ze oni sie umawiaja w jakims miejscu, bez postronnych osob i sie tluka. Mimio iz jest to takie poje..., ma to swoj plus. Otoz lepiej zeby sie tlukli z dala od stadionow pelnymi widzami, niz w na stadionach pelnych postronnych osob. Bo wtedy to cale widowisko jakim jest pilka nozna nie ma sensu.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Ustawki

Post autor: ::PiotreK:: »

no wlasnie jak chca to sie niech bija
bija sie tylko ci który chca to to niezawsze bo sa wybierani najsilniejsi
to nic ze zawsze troche ludzi jedzie nieprzytomnych do szpitala ale robia to z wlasnej nieprzymuszonej woli
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Ustawki

Post autor: Montana »

dla mnie to tez jest zupelnie bez sensu....ale moim zdaniem zajmuja sie tym ludzie wlasnie na takim poziomie. Wydaje mi sie, ze oni po prostu maja za duzo wolneog czasu, bo ludzie inteligentni maja inne zajecia..
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ustawki

Post autor: Fighter »

Montana pisze:dla mnie to tez jest zupelnie bez sensu....ale moim zdaniem zajmuja sie tym ludzie wlasnie na takim poziomie. Wydaje mi sie, ze oni po prostu maja za duzo wolneog czasu, bo ludzie inteligentni maja inne zajecia..
Musze tobie powiedziec ze nie jest to regula. Nieraz zdarzaja sie ludzie pracujacy i studenci. Choc co do inteligencji masz slusznosc :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ