Mindless Self Indulgence

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Sephiro
Młody aktywny
Posty: 38
Rejestracja: 24.12.2003, 00:52
Lokalizacja: ...

Mindless Self Indulgence

Post autor: Sephiro »

Jestem bardzo ciekaw ilu z Was tutaj zna cos takiego jak Mindless Self Indulgence :P Ja natknalem sie na nich w wakacje, przez calkowity przypadek i zauwazylem ze to jest bardzo slabo znany band, a szkoda =]
Tak tak chcem go wypromować, bo po przesluchaniu kilkuset godzin tej muzyki ma sie trwale urazy w psychice :mrgreen: W sensie pozytywnym oczywiscie :mrgreen:
Memories of summer, keeping me alive, while I lose my way in the blizzard of life.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Mindless Self Indulgence

Post autor: Phantom »

Sephiro pisze:(...)
Tak tak chcem go wypromować...
Promuj, bo nie słyszałem =]

Sephiro pisze:...bo po przesluchaniu kilkuset godzin tej muzyki ma sie trwale urazy w psychice :mrgreen: W sensie pozytywnym(?!) oczywiscie :mrgreen:
Widać po avatarze :mrgreen:
Sephiro
Młody aktywny
Posty: 38
Rejestracja: 24.12.2003, 00:52
Lokalizacja: ...

Re: Mindless Self Indulgence

Post autor: Sephiro »

Skoro promowac to promowac, tutaj mozna zobaczyc cos o tym zespole, i w downloads sciagnac pare mp3 =] A jak komus sie spodoba to ja mam wiecej :twisted: I z checia je udostepnie.
PhantOm pisze:Widać po avatarze :mrgreen:
No wlasnie, po avatarze widac ze te urazy sa w sensie pozytywnym =] Przeciez Rudolf jest taki slodki, a ze walil mnie po głowie bokkenem i mowil ze nie przestanie dopoki nie obwieszcze swiatu ze on jest jego wladca...coz to inna sprawa :lol:
Memories of summer, keeping me alive, while I lose my way in the blizzard of life.
ODPOWIEDZ