ZmOrAaAaA :/

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
bunia0911
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 26.12.2003, 19:29
Lokalizacja: Kożuchów/k Zielonej Góry

ZmOrAaAaA :/

Post autor: bunia0911 »

:nie:
Wiecie co? Wkurzam sie... i to nie dlatego ze jest to kolejny wybuch moich dziwnych zachowan... moje wkurzanie sie jest calkowicie uzasadnione... chodzi o pewien przedmiot szkolny...Matematykę... Nienawidze tego przedmiotu i nie idzie mi z nim najlepiej a wiec powiedzcie mi, czy koniecznie powinien byc on obowiazkowym przedmiotem? Dodawac umiem, odejmowac tez...a dzielenie>? nie mam z tym klopotow...i tyle mi do przezycia wystarczy...matma powinna byc w szkole i dzialac na zasadzie takiej samej jak religia (chodzi kto chce) ... jestem na profilu humanistycznym- i nie bez powodu wybralam taki kierunek...ale oczywiscie z matmy mam zapierdziel jakich malo... a wiec o co chodzi? Matmy nie da sie nauczyc, jesli jej nie rozumiesz a polskiego mozna zawsze... a wiec apeluje... zjednoczmy swe sily i wywalmy te zmore ze szkol :)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: ZmOrAaAaA :/

Post autor: macey »

dla mnie wystarczy że jako tako umiem polski... i tak wazniejsze są zagraniczne języki
tak samo biologia? po co mi to jak to mnie nie interesuje...
po co historia... - bylo minelo- podstawy znam..
po co w ogole fizyka? - wiem co to gaz, cialo stale, ciesz...
ogolnie wiekszosc przedmiotów jesst niepotrzebna , no nie???
a z matematyki mam 4 , przeciez to takie proste....
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: ZmOrAaAaA :/

Post autor: bober »

A ja ze swojej strony dodam tylko, że jedynie podstawówka jest obowiązkowa, więc droga wolna...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZmOrAaAaA :/

Post autor: Anuś »

Wiesz Bunia, ty nie lubisz matmy, ja nie lubię historii i biologii, ktoś inny nie lubi jeszcze czegoś innego... I każdy na pewno by chciał aby uczyć się tylko wybranych ulubionych przedmiotów, ale skoro obowiązkowe są wszystkie, to tak ma być i jakiś cel w tym jest ;/ Ale skoro jesteś na humanie to masz okrojony program z matmy i mniej godzin, więc nie narzekaj ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: ZmOrAaAaA :/

Post autor: Piqs - X »

Ej, a wogole to po co szkola ?! .. przeciez jej nie lubie, zjadlam wszystkie rozumy i i mysle ze jestem cholernie madra ; ] ..
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: ZmOrAaAaA :/

Post autor: *RyBkA* »

bunia0911 pisze: (...) Matmy nie da sie nauczyc, jesli jej nie rozumiesz a polskiego mozna zawsze...
ja wole matme nish polski, wlasnie z tego powodu, z polskiego trzeba kuc, a z matmy wystarczy zrozumiec :P trzeba sie sqpic, wytezyc swoje wszystkie szare komorki i wtedy idzie lekko :D ehh.... a polski to u mnie tragedia... nie nawidze tego przedmiotu :emm:
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: ZmOrAaAaA :/

Post autor: Piqs - X »

Co wy maluczkie istoty wiecie o nauce .. Polskiego nei da sie wykuc, polski tzreba zrozumeic .. jesli zrozumeisz polski, cala nauka idzie ci jak z płatka ; ]
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: ZmOrAaAaA :/

Post autor: *RyBkA* »

Piqs - X ----> w takim wypadku to ja nie rozumie polskiego, moze to przez nauczycielke <?> ale wogole nie przepadam za przedmiotami humanistycznymi, wole scisle :D
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ODPOWIEDZ