Państwo Prawa !?

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Państwo Prawa !?

Post autor: PLAGIATT »

No i tak dnia wczorajszego nasz ukochany prezydent wygłaszał swoje wielkie przemówienie do narodu... ale z jednym zdaniem na pewno sie nie zgodze !!! i to nawet moji rodzice sie nie zgadzaja a oto co powiedział nasz kochany prezydent RP
Prezydent RP - Kwaśniewski pisze: (...)Polska jest państwem prawa(...)
No niestety ale ja i moji rodzice nie zgadzamy się z tym zdaniem :]
Polska jest państwem prawa jedynie na papierku... a w życiu jest zupełnie inaczej !!! Takie jest moje zdanie !!

A jakie jest wasze ???
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Państwo Prawa !?

Post autor: Anuś »

mam takie same zdanie jak ty!! dokładnie!! gdzie u nas prawo?? błahahahaha... śmieszne :/
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Państwo Prawa !?

Post autor: ewelinka »

Hahahaha Olek chyba smieszny jest....Nie zgadzam sie z tym!!! :>
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Państwo Prawa !?

Post autor: Magduś »

On zaczyna takie bajki jak Bush opowiadać... w usa to już nosi nazwę "bushizmu" - gadanie bzdur... jeeeny i wiecie co i on rządzi krajem ?? :| :/ :\
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Państwo Prawa !?

Post autor: macey »

tak.. Wy byście lepiej rządzili krajem.... wiadomo :)
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Państwo Prawa !?

Post autor: PLAGIATT »

może nie ale na pewno nie startowalbym na prezydenta jakbym nie mial o tym pojecia... po 2 wszyscy ludzie sie smiali z niego jak powiedzial ze Polska to kraj prawa !!! jesli to kraj prawa to gdzie jest to prawo ?? czemu boimy sie chodzic po ulicach ?? czemu jest tak duza korupcja czemu ???
Moze powiesz nam czemu go bronisz co ?? Według ciebie to kraj prawa ???
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Państwo Prawa !?

Post autor: Fighter »

PLAGIATT pisze:może nie ale na pewno nie startowalbym na prezydenta jakbym nie mial o tym pojecia... po 2 wszyscy ludzie sie smiali z niego jak powiedzial ze Polska to kraj prawa !!! jesli to kraj prawa to gdzie jest to prawo ?? czemu boimy sie chodzic po ulicach ?? czemu jest tak duza korupcja czemu ???
Moze powiesz nam czemu go bronisz co ?? Według ciebie to kraj prawa ???
A niby czemu on jest zlym prezydentem. Chociaz sie czlowiek nie wstydzi go, gdy nas reprezentuje za granica. Jest lepszy niz Walesa, ktory gadal jak wiesniak i sie nie lepiej zachowywal.
Prawo to pojecie wzgledne, zalezy od interpretacji. A ze z ta interpretacja nie jest u nas za dobrze to wiemy. Prawo stanowia sami obywatele.
Ja tam sie po ulicy nie boje chodzic.
Korupcja zawsze byla, jest i bedzie, nie tylko w Polsce, ale na calym Swiecie.
Ze prawo jest u nas porypane to jedno, drugie to to ze z egzekwowaniem prawa tez nie jest dobrze.
Panstwo prawa moze i jest, ale tylko na papierze, bo w realiach to sami widzicie jak jest.
A ze prezydent to czlowiek, wiec palnac glupote moze.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ