ROCZNICA/ cos nowego?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: ONA* »

hm... interesuje mnie czy ktos ma pomysł jak spedzic miło rocznice związku. Chciałabym zeby to nei było cos banalnego, :) :ok:
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: ONA* »

nie mówcie ze nikt nic sie nei chce wypowiedziec na ten temat :oops2: nei macie pomysłów?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: Anuś »

moją koleżankę chłopak zaprosił na rocznicę do restauracji. A wiem że inna przygotowała dla swojego chłopaka kolację w pustym domu, pełno świeczek a droga do pokoju była płatkami róż wyłożona :)[/list]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: psychokill-she »

wiesz mam ten sam problem:)
więc poczekam z Toba na jakies ciekawe pomysły 8)
...w każdym z Was jest wariat...
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: *RyBkA* »

no rocznica musi byc romantic :P ehhh.... moze np wieczor we dwoje, kino, kolacja i wspolne wspominanie pierwszego spotkania, pocalunku itp..

a jak cos oryginalnego i bardziej na luzie, to moze basen, po nim kazdy jest glodny to pizza, kregielnia i te sprawy... to zalezy od Ciebie i od niego, jaki mash oczekiwania, czy chesz by to byl dzien romantyczny czy bardziej taki odjazdowy... :P

a ktora to rocznica <?> :D
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: bober »

Z płatkami róż to ciekawa sprawa => a jak spędzić, spokojnie i tylko ze sobą, jak dla mnie odpadają restauracje, kina, kręgielnia (lol) czy nie daj Boże dyskoteki. :\
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: ONA* »

:roll: hm... rodznica 3 juz 3 lata jestesmy ze sobą i cyab wybiore jakiess plaki róż moze wino i wspomnienia ehhh a potem moze .............. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: Anuś »

3 lata?? strasznie długo :D Tylko pozazdrościć :D A jak można wiedzieć to ile masz lat??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: ONA* »

latek mam 19 :)

i chce cos wymyslec nowego, niz kino, restauracje to juz było.... poddajcie mysl jakaś :)
pozdrawiam :lol:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: ::PiotreK:: »

udaj ze zapomnialas i niech on cos wymysli
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: Magduś »

Zabierz go do teatru albo w miejsce gdzie sie pierwszy raz zobaczyliście albo cokolwiek... zrób kolację albo zadzwońbdo niego o 8 rano i podaj mu śnaidanko do łóżka :D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: Fighter »

Co to za roznica gdzie pujdziecie, co bedziecie robic, najwazniejsze ze bedziecie razem.
Moim skromnym zdaniem najwazniejsza jest atmosfera i uczucie bliskosci z druga osoba, a reszta nie jest wazna. Mozna sie kosztowac i wymyslac dziwne rzeczy, ale co tym chce sie pokazac. Ze zalezy komus na drugim czlowieku????, do tego wystarczy goracy pocalunek, ktory nic nie kosztuje, a wiele mowi.

PS: Cos nietypowego to mozesz kupic zarcie na wynos i wieczorem na mrozie zjesc z nim kolacje w parku :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: ONA* »

Fighter faktycznei cos nietypowego. wiesz co masz racje ze nie wazne co i gdzie a wazne z kim ale ja chce aby to było cos nowego :wink:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: Fighter »

ONA* pisze:ja chce aby to było cos nowego :wink:
Wiesz bardzo dobrze swiadczy to o tobie ze chcesz cos zorganizowac dla swojego chlopaka, ale moim zdaniem na takie okazje to on powinien sie wysilac. Dla chlopaka jest lepiej cos zorganizowac. Wynajmujesz limuzyne, dorozke itd. i jedziesz gdzies do restauracji (ale jakiejs wypasionej z dobra renoma, dla vipow). Wynajmujesz jakis muzykow i niech graja serenady czy co tam, a potem przejaszczka po miescie lub spacer (ale to typowe). Jakis prezencik mozna by kupic. Wiecej niz na codzien slodkich slowek.
Czemu to ty chcesz cos organizowac???
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: ROCZNICA/ cos nowego?

Post autor: ONA* »

dlatego ze to on ostatnio zrobił mi super niespodzianke, zrobił mi niesamowitą kolacje, swiecie winko i te sprawy, zabrał mnie poza miasto i lezelismy wpatrujac sie w niebo cos boskiego :) ja tez chce sie jakos odwdzieczyc, zabłysnać :ok:
ODPOWIEDZ