Odwieczna wojna płci

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Odwieczna wojna płci

Post autor: *RyBkA* »

ale tego bedzie duzooo.... hmmm..... kisielek cytrynowy moze tesh byc :P ale lepszy budyn czekoladowy :D :) :mrgreen:

Magduś faktycznie mash racje, bo tym mozemy troszke przytyc, a o figure trzeba dbac :P ale jak sie na male co nie co skusimy to chyba nic zlego sie nie stanie :P :) :ok:
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Odwieczna wojna płci

Post autor: bober »

*RyBkA* pisze:od jakich czynnikow <?>
Estetycznych jak krój i kolor bikini, budowa ciała zawodniczek, ich efektowne pokazy... siły i zwinności... talentów...
Technicznych jak odpowiednie proporcje przygotowanego kisielu/budyniu, klimatyzacja, oświetlenie, wyjścia bezpieczeństwa, gaśnice, ew. topory... bo nie zapominajmy, że musi być bezpiecznie... a straż bhp nie śpi! ;>
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Odwieczna wojna płci

Post autor: *RyBkA* »

ehhhh.... duzo cos tego.... no wiadome BHP najwazniejsze, jeszcze nam wystawia jakis mandat, heh.... :P
c
o do kroju i koloru bikini mysle ze nie powinnes sie matwic :P co do budowy ciala tesh

a oswietlenie, gotowanie kisielu/budyniu i te sprawy naleza do Was drodzy chlopcy :P :) :mrgreen:
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Odwieczna wojna płci

Post autor: PLAGIATT »

czy mi sie zdaje czy tu offtopic duzy sie zrobił ??? no ale piszcie sobie dalej ja tylko przesune temat do Hyde Park :D

a co do wojny w kisielu :D to tez z checia bym sie pobił :D z jakas dziewczyna :D z checia pobilbym sie z Megan7 bo ona jakies sztuki walki trenuje toi by szanse byly wyrównane :DDD
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Odwieczna wojna płci

Post autor: Magduś »

ter rybka ale dziewczyne trzeba mieć za co złapać!!! :P
Plagiatt ty chyba nie wiesz jakie w kobietach siły drzemią :mrgreen: :hihi: :D :lol:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ODPOWIEDZ