Saddam Husajn - schwytany !? - The End of War ??

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Saddam Husajn - schwytany !? - The End of War ??

Post autor: PLAGIATT »

Były dyktator Iraku Saddam Husajn został zatrzymany w swym rodzinnym mieście - Tikricie - podała irańska agencja IRNA. Informacje potwierdził potwierdził główny amerykański cywilny administrator w Iraku Paul Bremer. Przewodniczący irackiej Rady Zarządzającej oświadczył, iż przeprowadzone testy DNA potwierdziły, że schwytano Saddama Husajna.

Amerykańscy wojskowi pokazali na konferencji w Bagdadzie film przedstawiający brodatego Saddama Husajna, który w areszcie przechodzi badanie lekarskie.

Saddam Husajn został schwytany 13 grudnia ok. godziny 20.00 miejscowego czasu. Ukrywał się w piwnicy, 15 km na południe od Tikritu


Czyżby to miało oznaczać koniec wojny ???

Mi się wydaje że jednak nie że on ma wielu ludzi którzy są za nim z tego co wiem to tam od urodzenia małym dziecią się wpaja że USA to wielkie zło itp. Coś mi się wydaje że to nie koniec wojny...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Saddam Husajn - schwytany !? - The End of War ??

Post autor: Piqs - X »

Zostal zatrzymany .. no i chuj ? .. i tak sie beda zabijac ; p No ale se teras USA mzoe konia zwalic, ze im sie udalo .. i Niemcy i Francjha mogą im naskoczyc :D
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Saddam Husajn - schwytany !? - The End of War ??

Post autor: Anuś »

Piqs - X pisze:Zostal zatrzymany .. no i chuj ? .. i tak sie beda zabijac ; p No ale se teras USA mzoe konia zwalic, ze im sie udalo .. i Niemcy i Francjha mogą im naskoczyc :D
dokładnie, dokładnie, dokładnie :D
chociaż może w końcu troszkę lepiej będzie...Chociaż ociupinkę :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Saddam Husajn - schwytany !? - The End of War ??

Post autor: Megan7 »

ja tam mysle ze wojna i tak sie bedzie toczyc.... bo ameryka widzi w tym za duze zyski zeby zrezygnowac.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Saddam Husajn - schwytany !? - The End of War ??

Post autor: Piqs - X »

ALe cicho o Wujku Saddamie, zabili go ;( . wiedzialem, ze tak bedize ! .. Wujek nie odchodz ; ( Ja cie kofam !
ODPOWIEDZ